Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként ehetek bundáskenye...

Kismamaként ehetek bundáskenyeret és tojásrántottát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon bután hangzik a kérdésem, de tudom, hogy nyers tojást és lágytojást sem szabad enni. Nem tudom mi a helyzet a bundáskenyérrel és a rántottával, mivel azoknál sincs túlsütve a tojás.
2011. júl. 30. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lágy tojást is ehetsz,rántottát pedig mindenképpen. Nem értem,hogy mostanában miért tilos sok étel?
2011. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Már miért ne ehetnél? Én tatárbifsteaket is ettem, nem tudtam kihagyni.
2011. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt meg lehet rendesen sütni, akkor nincs velük semmi gond. A rántotta nyilván ne legyen tocsogós, hanem morzsálódó, és a bundáskenyeret is érdemes pár árnyalattal sötétebbre sütni.
2011. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül! Csak nyers tojást, húst (pl. tatár bifsztek) nem nagyon szabad enni a kismamiknak.
2011. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondoltam, csak hát ő lesz az első és annyit mindent hallani, nem akarok rosszat tenni:)
2011. júl. 30. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. minden másnap valami tojásos reggelit ettem, de nem lett tőle nekem sem bajom, meg a babának sem.
2011. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én folyós sárgájú tükörtojást is eszek.
2011. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehetsz, csak süsd át jól.


39 hkm

2011. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is eszem a folyós sárgájú tükörtojást :)
2011. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!