Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandósság utolsó heteiben...

A várandósság utolsó heteiben még normális az orrdugulás?

Figyelt kérdés
Már régóta ezzel szenvedek, azt reméltem itt a hajrában már elmúlik. Orrsprayt használgatok néha,de már nagyon elegem van.. Nektek meddig tartott? Köszönöm, 36 hkm.

2012. júl. 12. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem meg tart,surun elofordul. Altalaban akkor,ha lefekszem aludni. Lehet a pára sem jo. 36hkm
2012. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó héten múlt el (napra pontosan a 40. héten született a második gyermekem). Nem irigyellek, tudom, hogy milyen rossz, én is megszenvedtem eléggé vele. Már olyan szintű volt, hogy -bár nem lehetett volna- vettem Nasivin orrcseppet, amit pici babáknak lehet adni. Gondoltam, hogy nem fog segíteni nagyon, mivel kicsi a dózis, de meglepődtem, mert segített, és legalább az éjszakákat végig tudtam aludni rendesen. A dokim is azt mondta, hogy ezt a dózist nyugodtan használhatom.
2012. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!