Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet butaság, de engem...

Lehet butaság, de engem érdekelne? 23 hetes kismama

Figyelt kérdés

Szóval.. Hogy ugye a 20 hetes pocaklakók már hallják a kívülről érkező hangokat stb. Ezáltal a zenét is hallják amit én hallgatok. Milyen hatással lehet ez rájuk? Vajon nem zavarja őket? Magszületésük után felismerik ezeket? :)

Én szoktam sok zenét hallgatni, persze olyat ami nem ilyen durva zúzós.. :D meg énekelni is szoktam azokat és olykor olykor észreveszem ahogy Fruzsikám sokat mozgolódik olyankor. Vajon zavarja vagy élvezi a hangomat? :D :)

Köszi a válaszokat!! :D



2012. júl. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is így tudom, hogy hallják a kinti világot! Abszolút nem zavarja őket sőt szerintem tök élvezik! Én is sok zenét szoktam hallgatni és közben kornyikálni és odabent a kis csaj neki áll táncolni. :)

Amúgy ha egy zenét hallgatsz és énekelsz sokat akkor azt megjegyzi a pocaklakód és ha a világra jön és ezt énekled neki és hallgatja a zenét akkor nyugtatólag hat rá!

üdv: 29 hkm

2012. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy módszer erre, babával lehet ilyen kis nyugis , relaxos zenéket "hallgatni" pl. Amikor megszületik jó eséllyel ezekre nyugodtabban el fog aludni. egyébként zavarni nem zavarja, mert nagyon kintről hallja, inkább csak tompán, elmosódottan; de a ritmus a nagyjábóli dallam, az érzés, h "anyunak ez tetszik" rögzül benne....

2012. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

hát attól függ, hogy hallgatod. Ha hangszóróval, akkor beszűrődik hozzá valami, de ha fülhallgatóval, akkor csak az jut el hozzá, amit te énekelsz. Én mondjuk klasszikus zenét szoktam vele hallgattatni úgy, hogy a fülhallgatót odateszem a pocakra, hogy én ne halljam, mert én annyira nem szeretem. Aztán vagy, hogy Pink-et hallgatunk együtt, vagy valami mást, de állítólag a klasszikus zene a legjobb nekik, mert abban asszem alfahullámok vannak, vagy mik, amik jót tesznek az idegrendszerükkel.

A picim általában elalszik rá, akkor szoktam vele hallgattatni, ha már kirúgja az oldalam. Persze máskor is, de ez a több. Szépen lenyugszik tőle.


Mndjuk ha d'n'b-t hallgatsz az lehet, hogy zavarná, vagy ha beat-et, de sima popslágerek, azok még elmennek, főleg a lasúbb számok, amikben nincs az az egyhangú ütem (duci paci, duci paci, duci paci). És leginkább a te hangodat élvezi, szóval szerintem az lenne a legjobb, ha fülhallgatóval hallgatnád a zenédet és énekelnél közben, mert úgy a te hangodat hallja és nem az ütemet. Kb úgy hallják az ütemet, mint te a szomszéd házibuliját...


Remélem tudtam segíteni!

Szép babavárást!


21 h km

2012. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhárom választ! :D Sokat segített és aranyosak is! Amúgy kedves utolsó, hogy mondod Pink-et... nagyon régen hallgattam már, de ma azt hallgattunk sokat.. :D Ez a fülhallgatós dolog ez jó ötlet, hogy csak az én hangomat hallja... Hátha nem bújuk ki hamarabb a nyikorgásom hallatán.. :D
2012. júl. 12. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam napi 3 órát autóztunk párommal a munkába oda-vissza. Ment a zene az autóban? ABBA, Shadows, Richard Clayderman. Miután megszületett megismerte azoket az albumokat, amiket akkor hallgattunk, megnyugtatták őt. Aztán mikor már megtanult járni ébredés után első dolga volt a lejátszót bekapcsolni, és veszettül rázta a popóját ezekre a zenékre.
2012. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!