Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki egyedulallo mert apuka lelepett? Csak erdekelne hogy egymagam vagyok-e ezzel a dologgal? 15 hetes kismama.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom nagyon. Egy ismerosomet 38 hetesen hagytak ott. Apuka a babat sem latogatja, de egy masik gyerekes novel szurte ossze a levet, a masik gyereket pesztralja a sajatjat nem, pedig nagyon akarta a babat. A Ferfiak egy resze keptelen a valodi felelossegvallalasra. De talan meg mindig jobb ha lelep "idoben" mint ha kesobb derulnek ki ezek a fajo dolgok. Kitartas!
2012. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 10. héttől a 30. hétig voltam így. Most megint megpróbáljuk, jónak tűnik.

De, a helyedben elkezdenék gondolkodni azon, hogy akarom-e, hogy ez a pasi, ha egyszer úgy áll fel neki, vagy éppen már nem, és megjelenik x év múlva, hogy akarja a gyereket és vannak JOGAI, akkor jó lesz-e az Neked, vagy a Gyereknek. Én ezt elég igazságtalannak tartom, hogy a következő 20 évben, ha egyszer így beállít, és pl. Te már boldog kapcsolatban vagy egy rendes férfival, aki sajátjának tekinti a babát, jó lesz-e bárkinek is, ha az igazi apuka elkezd követelőzni.

Nálam lelépett az apuka az elején, és, ha akkor okosabb lettem volna a témában, aláíratok vele egy nyilatkozatot arról, hogy lemond a gyerekről egyszer és mindenkorra, dátum, aláírás, két tanú, én elfogadom.

Érdemes ezen gondolkodni, nehogy bíróság legyen a vége, és ide-oda viheted a gyereket, és Te is kikészülhetsz.

2012. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos en remelem h megjon majd az esze es a nagy felelme csillapodik ugyh nem szeretnek lemondo nyilatkozatot.. Ha hozzam nem is jon vissza a babat szeretnem ha latogatna, masreszt a gyerektartasra is szuksegem lenne. De remelem a legjobbakat, mert a mienk nem egy futo kapcsolat csak a draga anyos nagyon jO a kisfia befolyasolasaban..
2012. ápr. 1. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Anyós?


Kitartás, kedves kérdező!

Remélem, hamar megoldódik és a legjobban fognak alakulni a dolgaid!

2012. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!