Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külön szobába lesz a pici...

Külön szobába lesz a pici vagy veletek?

Figyelt kérdés
Ha veletek akkor hova rakjátok a kiságyat?Magatok felöli oldalra vagy máshova?
2009. júl. 12. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Egy szobában 1 éves koráig. Hallani szeretném, hogy minden rendben! Rálátok az ágyára, merőlegesen van a miénkre, közel.
2009. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Velünk lesz kb. 3 éves koráig, mivel a házat, amit veszünk, addigra tudjuk kifizetni. Ha már a nevünkön lesz, akkor csináljuk meg a tetőteret. 2 szobás, de az egyikbe az anyukám lesz, a másikba meg mi a picurral.

A mi ágyunk mellett lesz a kiságya, párhuzamosan. Ha már külön kis heverője lesz, akkor pedig egy kicsit messzebb lesz.

2009. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Külön szobában. De amíg kicsi, addig a nappaliban fogunk aludni, hogy közel legyünk az ágyához.
2009. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Két szobás a lakásunk, mi leszünk az egyikben, a másikban a gyerek az elejétől fogva.Biztos nyugodtabb az ember, ha vele van, de így nem zavarjuk a tv-vel, meg egyéb dolgokkal.Van bébiőr meg légzésfigyelő.kicsit izgulok azért, hogy jó lesz -e így.30 hetes km

2009. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Két szobás a lakásunk, és mi együtt leszünk a picivel a kisebb szobában. Már berendeztük, a franciaágyunk mellett van a kiságy párhuzamosan, ott fog szuszogni mellettem :)

A nappali pedig megmarad tévézésre, internetre, sőt itt a kanapét ki lehet húzni, ha esetleg éjszaka Férjem átjönne, vagy én a Picivel szopizni!

Üdv: 37 hetes km

2009. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is külön van, kezdettől fogva.Van légzésfigyelőnk és bébiőrünk is, 3 hetes korától végig alussza az éjszakát.

Szóval tegyétek külön ha megtehetitek.

2009. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Szia!Nekünk 1.5szobás lakásunk van,de fél éves koráig velünk fog aludni egy szobában.Az ágyunk mellett lesz a kiságy.Nekünk azt mondta a védőnő,hogy nem kell elszigetelni a zajoktól,nyugodtan nézhetjük mellette a tv-t,hallgathatunk rádiót,persze halkan,hogy szokja a zajokat.
2009. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban velünk lesz, mert a három szobánkból még csak a földszinti nappali lakható, jövőre rakjuk rendbe a manzárdot, akkor mindannyian felköltözünk, ő is külön, mi is külön. Most úgy gondolom, hogy a két ágy (a miénk és az övé) két szemben lévő falon lesz, máshogy nem lehet, mert két egymás melletti falon is van ablakunk, ablak alá pedig nem akarom tenni.
2009. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velünk van születése óta.Én igy vagyok nyugodt.Ha felébred tudja,hogy ott vagyok a közelben.Egyedül egy szobában elsem tudnám képzelni.A bölcső mellettem van.
2009. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, aki lepontoz azért, mert én másképp nem tudom megoldani, csak ha velünk lesz a pici. Nem értem, hogy ezért miért kell lepontozgatni, mert nekünk így praktikus.
2009. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!