Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás folyás a terhesség elején?

Sárgás folyás a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Hamarosan betöltöm a 8. hetet,és kedden kezdődött ez a kis folyás (nekem a barnázás kezdődött így régen) nem jelentős mennyiség,de még tart!Van,hogy egész nap nincs színe,és estére ez megváltozik...Használom az utro-t,de ez nem okozhat ilyet,nem???

Most lett volna a köv. mensi esedékessége...lehet ezért van ez?Mikor pozit teszteltem is volt barnám 5 napig,enyhén,de magától el is múlt!Picit aggódom.... A dokim szabin van 3 hétig :( Ha nem muszáj máshoz nem mennék,csak ha "eldurvulna" a helyzet,de remélem nem fog!!!


2012. júl. 13. 08:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A terhesség témakörbe szerettem volna írni,nem tudom át lehet-e rakni,vagy csak bemásolni lehetne oda is??Mindegy,remélem azért olvassa olyan,aki tud nekem segíteni..
2012. júl. 13. 08:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen folyásom a terhesség alatt. Fertőzés nem lehet?
2012. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
gombás fertözés vagy a gyógyzser hatása kérdezd meg dokid véleményét mindenképp
2012. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A dokim szabin van :( megvárom a hétvégét,ha akkor is tart,jövő7en felkeresek egy másik dokit!Nem tudom,hogy gombás fertőzés lehet-e,nem viszketek meg ilyesmi,úgy nincs olyan jellegű panaszom!A gyógyszer mellékhatásában ez pedig nem szerepel... :(
2012. júl. 13. 09:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,és egy csomó embertől olvastam itt,hogy nekik is,minden egyéb kísérő tünet nélkül. Nem biztos,hogy nem fertőzés,de sűrűn előfordul.
2012. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem vegig volt(van)sarga folyasom es soha nem volt semmilyen fertözesem a terhesseg alatt.Persze ha teheted,akkor megis elkellene menni dokihoz,akar masikhoz is,h kizarja az esetleges gombat,stb.ha van. 40 hkm
2012. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van sárgás folyásom. Nem is kis mennyiség. Mondtam a dokinak, de nem mondta, hogy ez gond lenne. Bár igazából semmit nem mondott rá :/

10hkm

2012. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha hétfőig nem múlik szerintem elmegyek akkor dokihoz... Hogy legalább megnyugodjak ha nincs baj...remélem legalábbis!
2012. júl. 13. 13:24
 9/13 anonim válasza:
Szia! Mi lett veled? Nekem is hasonló a problémám, most teszteltem pozit és 4 napja kevés sárgás-barnás folyásom van. Kaptam rá Utrot, most már csökkent a mennyiség. Neked elmúlt?
2012. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,elmúlt,de azért elmentem egy másik orvoshoz,nekem sem mondott rá semmit a doki,csak megnézett uh-al és mindent rendben talált!Tovább kell használnom az utrot azt mondta az segít!Remélem azért nem sűrűn fog jelentkezni,mert megijeszt!De ahogy olvasom,hogy sok mindenkinek van... Akkor úgy tűnik természetes lehet!
2012. júl. 23. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!