Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvizsgálat kimutatja a...

Vérvizsgálat kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Másfél hete csináltak egy teljeskörű vérvizsgálatot.De az orvos nem mondta,hogy az egyéb problémák mellett terhes is lennék.Soha nem szokott késni,de most már egy hete várom.Vegyek terhességi tesztet,vagy ne aggodjak,mert a vérvizsgálat kimutatta volna?
2012. júl. 13. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kimutatja...
2012. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vérvizsgálat akkor mutatja ki, ha néztek a véredből béta hcg hormont.Szerintem azt csak akkor nézik, ha kéri az orvos.De kérdezz rá tőle...és vehetsz tesztet is
2012. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másfél hete ha terhes is voltál/vagy és a teljeskörű vérvételben a hcg is benne volt (bár ezt erősen kétlem!!!) olyan minimális értékű kell h legyen h semmit nem mutat.

Ha azt a vérvételt kérdezed, amit terhesség "gyanúja" esetén laborosan kérnek a dokik, akkor igen, az kimutatja, De a házi teszt gyorsabb. Szóval, hajrá!:)

2012. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a teljes vérképben a hcg nincs benne, így szerintem nem vizsgálták, inkább vegyél tesztet, ha biztos szertnél lenni...
2012. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérvizsgálat kimutatja, de csak akkor, ha az orvos külön kérte a béta-hcg vizsgálatát. Általános vérképbe az nincs benne. Szóval szerintem nem volt benne, mert azt csak indokolt esetben kérik. De egyébként megnézheted a leleteden. Vegyél egy tesztet, ha már 1 hete késik, akkor már tuti kimutatja.
2012. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!