Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet háton aludni kismamaként?

Lehet háton aludni kismamaként?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom,hogy lehet e vagy sem,de éjjel sokszor fordulok a hátamra,úgy hogy észre sem veszem.Szerintem a szervezet szól ha úgy nem jó,vagy a baba.

31hkm

2012. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Ha bármi "baj" van, azt a szervezeted jelzi, azonnal felébredsz és átfordulsz az oldaladra. Ha háton fekszel, és nem jó, akkor valószínűleg nehezen veszed majd a levegőt, zsibbadsz, szédülsz. Ha ez van, akkor fordulj át az oldaladra. De egyébként semmi bajotok nem lesz tőle. Max a vége felé lesz kényelmetlen mindig oldalt feküdni, amikor már nagy a hasad, de akkor is meg lehet oldani egy-két párnával megemelve magad.

Szép babavárást!

2012. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 30hetes ultrahangon mondta a dokim, hogy most már ne feküdjek háton, mert a terhesség nyomja az anyai ereket, így a baba vérkeringése is megváltozik!

Ezt meg is mutatta, hogy milyen értékek változnak meg, amikor háton, és milyenek amikor az oldalamon fekve nézi a szívhangját!

Ahogy átfordultam és újra nézte szívhangot, akkor már más volt!!

És én nem kezdtem el szédülni vagy ilyenek, csak kicsit fájt a derekam háton!

Persze, ha alvás közben fordulsz a hátadra, azzal nem tudsz mit kezdeni, de ha lehet direkt ne feküdj a hátadra!

34hkm

2012. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet háton feküdni. Én még hason is bírok de már a fiam jelez hogy nem jó, ilyenkor fordulok. Ha nem lenne jó a babád jelezné, hidd el!
2012. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem néha rossz ha háton fekszek de úgy kelek többször.Viszont ahogy az egyik válaszoló írta el lehet zsibbadni..Én azon kaptam magam most 2szer is a napokban h oldalt feküdtem bal oldalt de a jobb kezem lábam totál lezsibbadt az mitől lehet? :( idegesít.
2012. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg kényelmes számodra, addig alhatsz úgy. De a szervezeted jelezni fogja,hogy mikor elég. Én még néha hanyatt fekszem,kinyújtózom, de csak rövid ideig szundikálok így. Üdv, 36hkm.
2012. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!