Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a gyermekágyas részleg...

Milyen a gyermekágyas részleg és a szülészet a Szent Imre kórházban? Minden szobához van fürdőszoba, úgy mint más osztályokon? 1 hónap múlva szülök ott és nagyon érdekelne minden válasz

Figyelt kérdés
bababarát korház,de ha fáradtak vagyunk,esetleg nehézkes a szülés után,akkor be lehet vinni a babásnővérekhez a babót?
2009. júl. 13. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott fogok szülni és itt született 2,5 éve a fiam is.

Igen, van fürdőszoba a szobákhoz, nem kell a közös folyosó végére elmászni a zuhanyzóba, ha fürödni szeretnél (mint pl a SOTE II-n) De ha jól emlékszem két szobához tartozik egy fürdőszoba, de két szoba v alakban összenyílik egy kis előtérbe(a szobákon ajtók vannak) és onnan van a fürdőszobaajtó is és egy ajtó ami a folyosóra nyílik. A szobák 2-3 ágyasak.

A babát beadhatod a csecsemősöknek ha pl pihenni vagy fürödni szeretnél, de azt tudd, hogy mindenképp azt szorgalmazzák, hogy minél többet legyen az anyukával a babája. ha van szobatársad, akkor arra a pár percre míg rendbe rakod magad, érdemes inkább rá bízni. Kényelmesebb megoldás is.

A szülés után természetes dolog, hogy a baba náluk van amíg ki nem pihened magad, persze ha úgy gondolod akár szülés után azonnal is elhozhatod. De érdemes pihenni egy kicsit és úgy magad mellé venni a babát.

Könnyű szülést és boldog babázást!

19 hetes km

2009. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én kislányom szeptemberben lesz két éves, a Szent Imrében született - és október végére várjuk a tesót, őt is ott szeretném szülni. Julcsi születése előtt elterveztük, hogy több ágyas szobában fogok feküdni, és velem lesz a baba. De aznap reggel - 7,20kor - még minden ágy foglalt volt, kb. 1,5 óráig feküdtem még a hordágyon, mert üresedésre vártunk, és végül egy egyágyas szoba szabadult fel, választhattam, hogy várok még pár órát, vagy elfogadom az egyágyast. Az egyágyasért fizetni kell, de utólag nem bántam meg, aznap pihentem, és éjjel is, másnap reggel 6kor hozták be Julcsit, és onnantól velem volt, ez minden szempontból ideális volt mindkettőnknek. A szülőszoba is attól függ, hogy hány vajudó van, az alternatív szobát és a kádat nem tudtam kihasználni, mert foglalt volt, de a labda is jót tett, miközben zuhanyoztam magam. Sok szerencsét, könnyű gyors szülést!
2009. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!