Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méhű kismamáknál...

Hátrahajló méhű kismamáknál mikor kezd el nőni a pocak? Érezhetem később a méhem formája miatt a magzatmozgást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló, de már a 15. héten látszott a pocakom, a 16. héten már egyértelműen, annyira hogy a buszon még a helyet is átadták nekem, pedig első babával voltam terhes. Ja és a 16. héten mozdult meg, illetve akkor éreztem először mocorogni, pedig mellső fali volt a méhlepény is, és vékony sem vagyok. Szóval szerintem ezek a dolgok nem ettől függnek.
2012. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy zajlik, mintha nem lenne hátrahajló. Semmi eltérés nem volt nálam.
2012. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! 16+1 hetes kismami vagyok, a dokim azt mondta, hogy extremen hatrahajlo mehem van,

Alig latszik a pocakom, es meg a babat sem erzem. Pedig 160 cm es 50 kg vagyok, szoval meg az sincs, hogy elveszik bennem a baba. Nagyon varom mar, hogy nojon, de egyelore nem nagyon latszik, hogy terhes vagyok:) olyan mintha sokat ettem volna egyszerre :)))

2012. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem hátrahajló a méhem és a 18. héten még tök lapos volt a hasam. De a mozgásokat már nagyon korán éreztem, és mivel nagyon vékony vagyok, pici is a méhem így mikor kezdte kitölteni a helyet A babánk olyan ramazurit rendezett, hogy csak néztünk a párommal! :) hol itt dudorodott, hol ott, hol az egész pocakom eltolódott az egyik irányba! Mókás volt! :)

Viszont a második babánk hamarabb látszott, pedig szüles után par héttel már lapos volt a hasam, és visszanyertem az eredeti súlyom. (nem az én érdemem, csak jó géneket örököltem)

2012. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én kedden töltöm a 16.hetem,de még csak a felpuffadás látszik...ez biztos nem a baba még,mert a terhességem eleje óta ilyen a hasam! :( hol kezd el először domborodni a pocak?gondolom,hogy nem fennt a gyomromnál...inkább lennt kellene a szeméremcsont fölött nem?
2012. júl. 15. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy az ,mint az elsőnél csak annyi ,hogy én vékony vagyok és hátsófali a lepényem. 20 hetesen már lehetett kivülről is látni a mozgást.

27 hkm


Amúgy én úgy tudom ,hogy a terhesség alatt fokozatosan kiemelkedik és normálisan helyzetbe fog kerülni. Ez nagyobb "fájdalommal" húzódásokkal járhat,mert jobban feszülnek ilyenkor a szalagok. Összehasonlítási alapom nincs más ,hogy érzi ilyenkor,de lehet benne valami.

2012. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!