Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség, vérzés a 7. héten....

Segítség, vérzés a 7. héten. Normális? Aggódjak?

Figyelt kérdés
tegnap este volt egy kis vérzésem (a bugyimon volt egy nagyobbacska folt, kicsit nyúlosabb piros színű), de nem görcsöltem. ma egy ici-pici folt awc papíron pisilés után, és picit szurkált a hasam bal oldala, de már elmúlt az is. aggodjak vagy normális? másnál volt ilyen? dokimmal beszéltem, mondta hogy kedden menjek be uh-ra.
2012. júl. 15. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héten volt egy folt a bugyimon. A doki annyit mondott hogy pihenjek sokat magnéziumot szedjek és menjek uh-ra. Az uh-n minden rendben volt, nem derült ki mitől volt a vérzés és többször nem is fordult elő. Azóta már 10 hónapos nagyfiú
2012. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8. héten volt, elég erős. Hívtam a dokit, aki azt mondta, hogy feküdjek le, szedjek magnéziumot kétóránként kettesével és rutascorbint. (vérzéscsillapító). Bementem másnap ultrahangra, kiderült hematóma (vérömleny) van a babó mellett. Betartottam a doki utasításait, a hematóma felszívódott és ma már másfél éves a kisfiam:)
2012. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem jön elő újra,elég a pihenés+magnézium, bármi új tünet esetén azonnal ügyelet,ambulancia,magándoki. Elsövel volt a méhen belül egy vérömlenyem,2hét fekvés,sárgatesthormon,most a 2.nál is szivárog valahonnan,nem találják a helyét,fekvés,sárgatesthormon. Inkább nézesd meg fölöslegesen mint h megnyugodj h majd elmúlik.Meggyőződésem h az első gyermekem elvetélt volna ha hallgatok arra a dokira aki azt mondta,menjek dolgozni,a vérzés normális. Pihenj sokat és küldd a pozitív energiákat befelé,minden rendben lesz,kedden meg is látod majd! 8hkm
2012. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat, sajnos elvetéltem múlt héten....nem lehetett mit tenni, valószínűleg életképtelen volt a magzat és az távozott vérrel meg görcsökkel, műtéti úton kellett befejezni, szóval volt kórház meg altatás meg minden.

de csak a jövőt nézzük, azt hogy három hónap múlva már lehet újra próbálkozni, meg a 17 hónapos elsőszülöttem sem hagyja hogy búslakodjak

2012. júl. 26. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
őszintén sajnálom! Ugyanakkor örülök h előrenézel és igen,bnőmnek dec-ben volt abortusza,idén decemberben meg már a kezében tarthatja a kisfiát!kívánom h ti is így járjatok!simán lehetséges!
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!