Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 8. hétben vagyunk, orvos is...

A 8. hétben vagyunk, orvos is megnézett, minden rendben van! Szeretnék tapasztalatokat! Kinek milyen volt ez az időszak, mi fájdogált vagy mi nem, stb.!?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is Gratulalok! :)

En is 8 hetes kismama vagyok. Neha erzek enyhe mindjart megjon erzest a pocim aljan de mar nem olyan gyakran mint az 5-6 heten. Viszont en nagyon rosszul vagyok, hust egyaltalan nem tudok enni, meg a gondolatatol is oklendezem. Nemcsak reggel hanem sajnos egesz nap tarto rosszulleteim vannak. A sajtospogacsa jon be egyedul meg a gyumolcs. A melleim az elejen nagyon erzekenyek voltak 5-6 het korul most mar nem annyira erzekenyek de meg vannak duzzadva. Hat azt hiszem ennyi, mas tunetem nincs.

Boldog babavarast!

2009. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és neked is!:)
2009. júl. 13. 13:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok mindkettőtöknek!

Én most járok a 8. hétben a második babámmal. Az első kisfiú. Akkor nagyon érzékeny voltam a szagokra, ízekre. A kávét egyáltalán nem tudtam meginni, nagyon sok pattanás lepte el az arcom, émelyegtem. Ez utóbbi pont a 12. hétre elmúlt. Az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is van olyan érzésem, mintha meg akarna jönni. A melleim mintha most kezdenének picit beduzzadni, bár a szoptatást most hagytam abba. Most minden meg tudok enni, inni, nem olyan vészes a dolog, mint az előző várandósságnál. Lehet most más nemű lesz a babám? :)

2009. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát lehet!!!:)Neked is minden jót kívánok!!!
2009. júl. 13. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 8. hét közepén vagyok és szerencsére nem fáj semmim, de egész nap émelygek és bármilyen étel vagy ital után rossz ízű a szám, de a rágót sem bírom. Emiatt néha nyügös vagyok, de nem hányok és a melleim sem érzékenyek, csak nőttek több, mint egy számmal :-) Meg a pocim is meg van duzzadva, úgyhogy állandó ruhavadászatban vagyok. Még nem jöttem rá, mi jó émelygés ellen, de amíg alszom vagy eszem addig jó, utána...
2009. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok nektek!Én most 20 hetes vagyok.Nekem eleinte sokszor fájt a hasam,ugyan úgy mint amikor megjött a menstruációm.Hányingerem volt néha ,de az nem volt vészes és nem is hánytam soha.Kb. 16 hetesen megszűntek ezek a "panaszok" is.Jó egészséget! :)
2009. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, gratulalok! Nekem enyhe "fajdogalas" erezhetö volt hol az egyik, hol a masik petefeszkem környeken. A 8. hetben kezdtem el hanyni, mondjuk leginkabb csak savat, ritka volt amikor mast is... Elnezest nemakartam reszletezni. Faradekony voltam, nyügös, de a cicim soha nem latott mereteket kezdett ölteni, ami kicsit vigasz volt a bajokra, na meg persze leginkabb a pici vigasztalt.:) altalanossagban, emelyges, gyomoreges, faradekonysag, levertseg jellemezte a 8.-12. hetig tarto idöszakot ami talan lassan kezd elmulni (14+5 hetes vagyok) bar igazabol hullamvölgyek jellemeznek, meg persze naaaagy naaaagy öröm, hogy anyuka leszek:) Kitartas, es boldog Babavarast!!
2009. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia !gratulálok !

mekkora most a picid ??hány cm ?

2009. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 8.héten csak mellfájásom volt, nem voltam rosszul meg semmi extra az állandó pisilni járáson kívül.

Viszont lelkileg nagyon rosszul éltem meg az első 12 hetet, mert sajnos már volt egy elhalt terhességem a 7.héten, így hiába volt most minden rendben, nagyon aggódtam. De amióta érzem a babó mocorgását (15.hét), azóta sokkal-sokkal nyugodtabb vagyok!

Te hogy érzed magad?


21 hetes kismami

2009. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sziasztok ! én nagyon nehezen éltem át ! most vagyok 12+4 napos terhes 2 babával ! ez a második terhességem de az első gyermekkel nem voltak ilyen problémák ! de most !! sokszor ébredtem fel arra hogy hányingerem van ! amikor ettem nem is volt gond ! utána maga a pokol ! amikor bejelentettük hogy babás vagyok , mindenki azt kérdezte először hogy ikrek ??!! mi tagadtuk mert akkor még nem tudtuk !

Boldog babavárást mindenkinek és fogadjátok a gratulációmat !!!!

2009. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!