Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri várandós anyukák! Hol...

Győri várandós anyukák! Hol lehet divatos kismama ruhákat, (főleg nadrágot, farmert ) venni elérhető áron?

Figyelt kérdés
Szeretem a cső szárú ,szép szabású egyszerű farmerokat, de lassan itt az ideje, hogy kismama naci után nézzek, viszont mindenhol csak a trapézos, divatot távolról sem látott farmerokat látom csillagászati áron. Ötlet?

2012. júl. 16. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:

H&M-ben nagyon szupi kismama farmerok vannak,csőszárúakból is egy rakat,nekem is olyan van. Talán 6-7E ft volt,de ha ennél is olcsóbban meg szeretnéd úszni,akkor varrass! Bár nem tudom,hogy Győrben van-e H&M,de ausztriában van és az nincs messze tőletek.

30 hkm

2012. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jajjj köszi szépen, igen van Győrben :) remélem itt is azonos az árukészlet :) meg is fogom nézni majd hamarosan,,,

Köszönöm tényleg! Az ár reális..

2012. júl. 16. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy tudtam segíteni :) boldog babavárást!
2012. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én győri vagyok. Épp most jártam végig az üzleteket, sajnos nem túl nagy a választék. A H&M-ben volt csőszárú nadrág, máshol nem láttam.
2012. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, akkor az lesz az én helyem :)

Te mit kerestél amúgy?

2012. júl. 16. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Esküvőre mentünk, arra kerestem valami ruhát, de sajnos nincs nagy választék...
2012. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Okés, mert ez lett volna a következő kérdésem :)

Szeptemberben esküvőre megyünk, és nekem is valami csini rucit kell találnom, de akkor köszi a biztatást: reménytelen vállalkozás :)

2012. júl. 17. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem akartam elvenni a kedved :) Én a végén a Brendonban vettem egy felsőt meg a H&M-ben egy nadrágot. Én is megyek szeptember elején még egy esküvőre, akkor már eléggé a végét fogom járni, mert október közepére vagyok kiírva. Nem hiszem, hogy lesz kedvem és erőm megint ruha után rohangálni, így marad akkorra is ez az összeállítás.

De azért szeptemberig még talán változik az árukészlet, szóval ne add még fel! :)

2012. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem, Te szerencsésebb leszel, mint én. Alig találtam magamra valamit, mert túlsúlyos vagyok, és a legtöbb kismama boltban csak S-es méretű kismama ruhák vannak!!!! Én kénytelen voltam varratni egy nadrágot, és abban jártam 5 hónapon keresztül!!! Utálom a győri kereskedőket meg butikosokat!!!
2012. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát ez így van, nem értem, mikor olyan szép minden kismama, miért nem jött be ennek még a "divatja", hogy szép ruhákat varrjanak nekünk, elérhető áron,....

Nagyon kisebbségnek érzem így magam ,pedig egyre növésben vagyok :) :)

Jövő 7végén megyek keresőútra, majd kiderül mit sikerül összekukáznom...

2012. júl. 20. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!