Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Határoztátok már meg a foganta...

Határoztátok már meg a fogantatás idejét aszerint, hogy a kívánt nemű baba foganjon meg? Pl. , hogy PÉ előtt 2-3 nappal voltatok együtt, és tényleg kislányotok lett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a pé napján voltunk együtt és kislányunk lett. Ennek 50-50% esélye van hogy pé előtt lány...stb.
2009. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok.POnt a peteérés napján nem vigyáztunk és fiu lesz.Bár akkor erre nem gondoltunk.
2009. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok,első válaszolónak üzenem,hogy én sem tudom,hogy higyjek-e benne,de Te már egy ellenpélda vagy,ha PÉ napján kislányotok fogant.Amúgy tuti akkor volt PÉ-d,nézted?Második válaszolónak:Ezt így is hallottam,hogy PÉ napján kisfiúk fogannak,de látod,ellenpélda ott olvasható a válaszod felett:)Köszi a választ csajok.
2009. júl. 13. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Peteérésem elvileg 5-7-e között volt. 5-én és 7-én is együtt voltunk. Kisfiúnk lesz.

Ezt már én is hallottam. Még maga Czeizel Endre is mondott ilyet, hisz azok a hímivarsejtek, amikből kisfiúk lehetnek gyorsabbak, fürgébbek, hamarabb odaérnek a Célhoz, de hamarabb el is pusztulnak, mint a "kislányos" hímivarsejtek. Ezért az elmélet.


De én sose vezettem naptárat, így csak a várandós kalkulátorból tudtam, hogy mikor van PÉ. Meg előtte is voltunk együtt 2-án, de az még szerintem korai.


Mindenesetre mi a 2. babánál megpróbáljuk, hátha bejön. De ha az is fiú lesz, ugyanúgy imádni fogjuk. Egy a lényeg: egészséges legyen!

29 hetes km

2009. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van.Az első babánál nekünk is mindegy volt,csak jöjjön,fogalmam sincs,mikor volt PÉ-m,és mikor szexeltünk,a lényeg,hogy babás lettem,és egy csodaszép kisfiam van.(már 2.5 éves)Most viszont számolgatunk,ovutesztezünk,és hőmérőzünk,szeretnénk neki egy hugicát,de persze én sem fogok elkeseredni azért,ha újra egy szép kisfiút hozok a világra,csak gondoltam próbálkozunk,hátha sikerül:)
2009. júl. 13. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Első vagyok. 1000% hogy akkor volt tüszőrepedésem mert clostit szedtem, doki is nézte és a hőgörbém is tökéletesen és egyértelműen mutatta. :)

A lényeg hogy végre baba legyen és egészséges! :)

Minden jót kívánok!

2009. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és még valamit, ismét első vagyok. Pé előtt nem voltunk együtt, így nem maradhatott előző akcióból kisfickó :)
2009. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6-án volt pé-m.Mivel biztosra akartunk menni, ezért 5-6-7-én is együtt voltunk.Szeretnénk majd egy öcsikét is, úgyhogy a másodiknál kipróbáljuk ezt a módszert.

24hetes km.

2009. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt kihagytam, hogy kislányunk lesz.
2009. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!