Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szoptatok, fogamzásgátlót...

Ha szoptatok, fogamzásgátlót szedek, nem menstruálok, és esetleg teherbe esek, azt honnan tudhatom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
HOGY MEGMOZDULT A BABA:::)
2012. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Uhh!!
2012. júl. 16. 14:12
 3/14 anonim ***** válasza:
én minden hónapban csinálok egy tesztet.első válaszom sem vicc volt a harmadik gyerekemmel majdnem így volt.Éppen még nem mozdult meg de furán éreztem magam elmentem dokihoz és 13 hetes volt.
2012. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
gondolom hamarabb is észre lehet venni csak nekem semmiféle terhes tünetem nem volt ezért nem is gondoltam rá.
2012. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nos ez nehéz kérdés.


Egy mostani kismama társam (terhesgondozáson találkoztunk) akkor vette észre, mikor megmozdult a kicsi. A doki utána még őt szídta le, hogy miért nem tesztelt hetente vagy 2 hetente. Ő sem mentruált (Cerazette tablettát szedett), a teje nem csökkent, igazából semmi tünete nem volt.

Szóval biztos ami biztos alapon tesztelj néha így időben kiderül, ha jön a tesó.

2012. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
8 hete szültem, van már egy 6 évesem, azáliát szedek. Nem nagyon kéne még tesó, ezért kérdeztem. Mert mi van ha gyógyszer mellett....
2012. júl. 16. 14:16
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem külön felhívta a dokim a figyelmemet rá, hogy ha nem jön meg, akkor 2-3 havonta teszteljek. Bár ha biztosra akarsz menni, célszerű havonta. Én is csináltam jó pár tesztet.

Egyik gyermekemet 1 évig, a másikat 9,5 hónapig szoptattam Cerazett mellett és egyáltalán nem menstruáltam.

2012. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tesztelek én is havonta
2012. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha havonta teszteltek, melyik nap? Vagy az mindegy?
2012. júl. 16. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy melyik nap. Ha véletlenül teherbe esel és a korai tesztelés miatt a teszt még nem mutatja, akkor kb.3-4 hetes lehetsz, így a következő tesztelésnél max.7-8 hetes lennél. Akkor még nem vagy lekésve semmilyen fontosabb vizsgálatról vagy ha nem akarod megtartani még nem csúszol ki az időből.
2012. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!