Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményekre lennék kíváncsi...

Véleményekre lennék kíváncsi hogy egy kismamának mennyire "szabad" és illik kivágott kismamás fölsőben megjelenni, utazni, vásárolni stb?

Figyelt kérdés
Ma végre találtam magamra egy fölsőt és nagyon tetszik csak itthon mikor fölvettem magamnak akkor jutott eszembe hogy lehetséges ilyet már nem illik hordani.A párom még nem látta most van úton hazafelé.Szerintetek megszólnak ezért egy kismamát?22 hetes pocis.
2009. júl. 13. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól,hogy valaki kismama még mehet minden ugyan ugy.én nem vagyok konzervatív tipus.2009 van.nem?szerintem azt viseld amiben a legjobban érzed magad és ami tetszik...én személy szerint imádtam a szexis cuccokat terhesen is.a párod maximum leteper.hihi.sok sikert szexi kismami
2009. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon tetszett a kommented!!!!:-)))))

Igen igazad van 2009 van és hát a párom is szereti az ilyeneket csak én attól tartottam hogy más meg fog szólni de ha a férjemnek bejön akkor más már nem is fog érdekelni!

MÉgegyszer köszi!

2009. júl. 13. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan vegyél fel olyat ami tetszik és amiben jól érzed magad. Nemrég pont ilyesmivel kapcsolatban olvastam egy cikket amiben irták hogy ilyenkor a kismamik nyugodtan használják ki a domborulatokat:-) Én mivel alapból nem vagyok nagy mellű,most viszont ugy nézek ki mint egy "szilikoncicis" bizony szinte csak kivágott felsőkben vagyok. A pocimat is szeretem kihangsúlyozni passzosabb rucikkal. Nem szeretem az ugymond zsákruhákat. Szeretek felvenni pl térdig érő szoknyát,csipőig érő passzos kivágott felsővel,vagy halásznacit,ugyanigy és eddig még nekem mindig azt mondták nagyon csini. A párom szerint is dögös kismama vagyok még igy a 33.-ik hétben is:-) Attól hogy kismamik vagyunk még nem kell eltakarni az állapotunkat szerintem,ugyhogy nyugodtan öltözz szexisen:-) Boldog babavárást!
2009. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
en 27 hetes vagyok es a mai napig hordok mereszen kivagott cuccokat,hiszen igy is szexisnek kell lenni,fontos hogy annak erezd magad,nekem hanyingerem van a kismama felsöktöl,nemelyik rettenetes,ugy nezek ki mint egy balna benne.nagy pocakkal neha elmegy az önbizalom,a minap epp megjegyezte a parom milyen szexis kismama vagyok,nemreg vettem egy kellemesen kivagott nyari ruhat,kis pantos szoknya,jo mely dekoltazzsal,es eleg mini,megvolt a hatasa.nyugodtan öltözz igy ,nekem bejött.
2009. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van!

Az őszintét megvallva nekem is tetszenek ezek a fajta cuccok.Eddig én is próbáltam csinosan divatosan öltözni de nemrég anyós megajándékozott egy igazi kismama fölsővel és a páromnak annyira tetszett hogy azt mondta vegyek ilyeneket magamnak.Már arra is gondoltam lehet célzás volt anyós részéről,de végülis úgyis azt veszek fel amit én jónak és csinosnak látok.Köszi mindenkinek!

Most még nagyobb önbizalomra kaptam :-))

2009. júl. 13. 16:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj!Olyan meleg van,hogy leolvad rólam a bőr!És hát még egy kis édes teher is van rajtad,benned!Hogy a fenébe lenne baj!Elvégre ember legyen a talpán,aki kibírja a mostani nyarat!Attól,hogy babát vársz még lehet meleged és igenis lehetsz szexi!Aki megszól érte annak vagy nincs gyereke vagy hülye!Bár még nekem sincs,de nem hiszem,hogy ez ennyire gond lenne!Kit érdekel mi illik!Nem öltözhetsz apáca ruhába!Kell,hogy "szellőz" te is!Ha a 12 éves lányok megtehetik akkor te is!Biztos nem pasikat akarsz elcsábítani,hanem gondolom ez a stílus tetszik és a párodnak is tetszel!
2009. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én augusztusban szültem. Amúgy sportos a stilusom, farmer, sportcipő, de mivel soha olyan szexisnek nem éreztem magam, mint állapotosan, én bizony haskidobós topocskákban, csipkés felsőkben jártam:D Minden ami tetszett, és belefértem, azt felvettem:) Csak pozitív visszajelzést kaptam, ismeretlenek is megállítottak, h megdicsérjenek:D

Nyugodtan hordj olyat, amiben tetszel magadnak, és a párodnak, légy szexi, és érezd jól magad:D

2009. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én szinte csak kivágot felsőket vásároltam.

Ha abban érzed jól magad, akkor ne törödj mással!

Amúgy is a terhesség alatt is fontos, hogy vonzó maradjál!

Ebben pedig egy csini felső nagy segítség!

2009. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én direkt ki szoktam tenni a dekoltázsom, ilyen nagy mellem úgysem lesz többet :)
2009. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ki kell használni a különleges kisugárzást, ami most van nekünk. Amíg valami izléses és jól áll, nem értem mért ne hordhatnád. A fő, hogy ti jól érezzétek magatokat. Kicsit sexi? Na és, nem a középkorban élünk. Nekem is van pár vasabb kismama cuccom. Nagyon szeretem őket. 32 hetes km
2009. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!