Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Figyelmes, jó szaktudású...

Figyelmes, jó szaktudású nőgyógyászt keresek Budapesten, aki nem pénzéhes. Tudsz ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Első baba lesz, az én orvosom 80-at kér(ne). Létezik még olyan, aki azt mondja, hogy annyit adjunk amennyit gondolunk? Vagy minden orvosnak fix tarifája van?

40-50 körülre gondoltam.


2012. júl. 16. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy Dr. Cseh Erika és Dr. Lőrincz Ildikó nem kér konkrét összeget a szülésért, az anyákra bízzák, hogy mennyit tudnak/gondolnak adni. De ezt nem tapasztalatból írom, mert vidékre költöztünk, így orvost váltottam (első babánkat várjuk)...
2012. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ők melyik kkórházban vezetik le a szülést?
2012. júl. 16. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr. Cseh Erika a II. sz. nőgyógyászati klinikán, Dr. Lőrincz Ildikó pedig a Honvéd Kórházban.
2012. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dr Galamb Ádám, II Női klinika. Fiatal, alapos, kedves(még a mobil számát is megadja) nincs elszállva...
2012. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Avery ***** válasza:

Szintén Dr Cseh Erikához járok.

Nem akart összeget mondani, de tovább nyaggattam, így azt mondta, "80 ezret SZOKTAK adni".

Mi annyit adtunk.

Meg vagyok elégedve vele, bejött éjnek évadján, amíg a kórházban voltam, addig is figyelt rám, elég alaposnak tűnik (de nem vagyok orvos, nem értek hozzá), és igen, megadta a mobilszámát.

A szülésznőnek adtunk 40-et, aki fantasztikus volt.

2012. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Mostanában néhány negativ tapasztalatot olvastam a SOTE-ról, illetve az István kórházról. Egyiket sem ismerem mondjuk.

Én a Bajcsy Zsilinszkyt és az Uzsokit ismerem mint kórházat csak...

2012. júl. 17. 16:15
 7/9 Uzsi87 válasza:

Szia,


én is Dr. Galamb Ádámot tudom ajánlani. Nála szültem tavasszal, de eredetileg más miatt jártam hozzá, csak annyira jó orvos és kedves, hogy maradtam nála. Egyáltalán nem pénzéhes, nekünk is azt mondta, hogy nem szeret árat mondani, amennyit gondolunk. Már többeknek is ajánlottam az ismerőseim között és mindenki meg van elégedve, sőt ők is tovább ajánlották :) amúgy én a sote II-vel is meg voltam elégedve, ott szülöm a 2. babát is.

2012. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Avery ***** válasza:

Én is meg voltam elégedve a SOTE 2-vel, pedig nagyon rettegtem. Másodszorra meglátjuk, eddig egyszer szültem.

Mindenki rendes volt, és senkit nem engednek be a gyermekágyra (tehát nem tobzódnak ott minden szobatárs rokonai), leadhattam a babát de velem is lehetett, miután kihoztam (nem adtam le éjszakára sem), rendszeresen ránknézett egy csecsemős nővér.

2012. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudtok most olyan dokit ajánlani, aki jó is, és meg tudja oldani, hogy abban a kórházban legyen a szülés, ahol dolgozik? Köszi!
2023. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!