Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani valami normális társkeresőt ahol lehetőleg nem kellenek ilyen vip tagságok és viszonylag nem csak pénzéhes plázacicákkal van tele?

Figyelt kérdés
Köszönöm a normális válaszokat 28f

2012. máj. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
onlyyou.hu,randihely.hu,szívküldi.hu
2012. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem lassan 1 éve nincs barátnőm, szinte a létező összes oldalon próbálkoztam már...de még egy kib@szott nem-et sem tudott írni senki!!!


egy rakás díszpics* az aki ott fent van!


eddig volt 3 barátnőm, egyiket sem neten ismertem meg. tartottak ezek hosszabb rövidebb ideig, vannak lány barátaim is....de a NET az káosz esküszöm nem tudom mi a f@sznak vannak fent!


de legalább egy kib@szott, bocs de nem, vagy hagyjál már üzenetet küldenének!

2012. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább képeznéd magad hogy sikeresebben lépj oda egy lányhoz a valóéletben.Az oldalakon több zsivány található.
2012. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez számban mérhetően kb 80 lány! az összes társkeresőt tekintve!

és 1 azaz 1-etlen 1 lány válaszolt!

2012. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!