Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babámat várom. Olyan...

Első babámat várom. Olyan érzésem van mintha belülről a gyomrom környékén masszíroznának. Lehet ez a baba mozgása?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 10:42
 1/7 Kiki01 ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én a végefelé hívtam mindig zsigermasszázsnak amikor rugdosott:)
2012. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25. hétben járok.
2012. júl. 17. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Nekem mellső fali a méhlepény, így csak a 19.héttől érzek valamilyen bizonytalan mocorgást.

20 hetes múltam, mostanában sincs semmiféle erős rúgás és hasonló, csak gyenge "motyorkálás", tényleg mintha masszíroznának, vagy amikor a beleimben mozog a gáz.

Még a mai napig nem vagyok benne biztos, hogy ez a baba lenne, dehát mi más?

Amúgy én nem a gyomromnál érzem, hanem a köldököm alatt.

2012. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A köldök alatt ,az már meggyőzőbb szerintem,bár nincs tapasztalatom,de ez ilyen jóleső érzés.Enyhe "buborékolást"

éreztem a 16.héttől.

2012. júl. 17. 11:12
 5/7 Kiki01 ***** válasza:
Akkor simán lehet. Kicsit feljebb van a babóca...
2012. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes kor óta érzem, és a köldök alatt, a baba lenn van.
2012. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 titok29 válasza:
Amit te masszirozasnak erzel azt a baba csinalja megpedig kifesziti magat a mehfalnak kesöbb ezt egyertelmübben fogod erezni mit csinal.
2013. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!