Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberbe szülő kismamák,...

Novemberbe szülő kismamák, hogy vagytok? Mikor kezdtek vásárolni? Fiu vagy lány baba lesz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
November 30-ra vagyok kiírva, és a doki szerint 95%, hogy kisfiunk lesz. Van már egy 8 éves kislányunk. Én már vásárolok, amikor meglátok valamit, ami megtetszik, megveszem. Nem hiszek a babonákban, miért lenne emiatt baj? Dehogyis... Olyan öröm akár egy kis sapkát is venni :), elképzelem, milyen szép lesz benne! Te mikorra vagy kiírva és tudod már, hogy milyen nemű?
2012. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi november közepére várjuk, és 16 hetes korában a 4d Uh-on 100%ra fiúnak mondták.Azóta nem kérdeztem .:D

Én még nem vásárolok, majd csak szeptemberben, akkor arra szánom majd az időmet.Ráérek még.

22 hkm

2012. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nov.20-ra vagyok kiirva és kislány lesz. Petrának fogják hívni.Én még nem vettem neki semmit de lassan elkezdjük berendezni a szobáját.Már nagyon várom a novembert. Boldog babavárást mindenkinek. 22hkm
2012. júl. 16. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nov. 14-re vagyok kiírva, kisfiunk lesz. Balázsnak fogják hívni. Mi már elkezdtünk vásárolni, babakocsi, hordozó/autósülés, kenguru, légzésfigyelő már van is. (Vateráztam, és így nagyon olcsón jutottunk mindenhez.) Ágy valószínűleg jövő héten lesz, azt ajándékba kapjuk, aztán leállunk a babadolgok beszerzésével picit, mert közben lakást újítunk fel, és a 2 egyszerre nehéz... :D Szeptemberre már mindent be akarok szerezni, hogy akkortól már csak mosni kelljen, meg ilyenek.


23 hkm

2012. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi november 4-re várjuk Biankát! :)

A 20. héttől vásárolgatunk. Már meg van a babaágy pelenkázóval, a babakocsi, meg egy csomó rucika. Csináltam a listát, hogy miket kell megvenni, azok alapján, tudatosan, hosszas piackutatás után vesszük meg a dolgokat. Nagyon különböző árak vannak, így résen kell lenni. :)

Ti hogy vagytok?

Mi nagyon jól. Sokat mocorog a Piciként, a pocakom is már elég gömbölyű. 5 kg-t híztam.

Boldog babavárást, és készülődést! :)

24+2 hkm

2012. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Mi november 7.én várjuk a mi kis Fruzsinkat. Genetikai vizsgálat alapján derült ki, hogy kislány úgy hogy 100% :)

Hát venni mondjuk nekünk túl sok mindent nem kell van babakocsi és kis ruhák, csak kislányok vannak a családban úgyhogy van minden! Bár ami tetszik és nem bírom otthagyni megveszem. Egyedül kiságyat kell majd venni, de szerintem olyan szeptember közepén fogjuk megvenni. :)

Boldog babavárást mindenkinek! :)

2012. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi november 9-re várjuk Abigélt. :) Már van 2 fiam, így miután 3x egymás után is azt mondták az uh-n, hogy kislány azonnal elkezdtem vásárolgatni. A sok fiús cucc után lányosakat. Amúgy van mindenünk, csak a ruhatárat újítom fel és persze lesz egy csajos szoba is, de mindent szépen apránként. Az még csak a tervezés fázisában van, addig babarucikat gyűjtök. :)Így legalább ennek a költségei is eloszlanak, nem mindent egyszerre kell.
2012. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!