Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatok várnak rám...

Milyen vizsgálatok várnak rám és melyik hétben?

Figyelt kérdés
Első babámat várom a 7. hétben vagyok és az orvosom azt mondta,hogy a 12. héten kell mennem akkor lesz egy nagyobb uh és vérvétel...De utána hányadik heteken kell mennem milyen vizsgálatra?Valamelyik fizetős?Köszönöm előre a válaszaitokat
2012. júl. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 18 hetesen voltam uh-on.Meg most a 24.héten vércukorterhelésen.Aztán majd a többi...:)(első babám úgyhogy majd a doki megmondja)

24hkm

2012. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 12.hét elött ah felkeresed a védőnődet ő megmondja majd! Kapsz egy papírt amin végig rajta lesz h mikor miylen vizsgálat van :).
2012. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 hét uh

16 hét afp vérvétel

20hét uh

24 hét cukorterhelés.....stb

2012. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyikért sem kell fizetni ha sztk úton végzed.

Ha magándoki csinálja az UH-ot, akkor 10ezer fölött lehet az ára.

2012. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kombinált tesztet csináltasz, az fizetős, de nem kötelező, ha semmi nem indokolja (életkorod, rossz uh eredmények).

Itt részletesen le van írva minden: [link]

2012. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!