Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? 4-5 napja...

Terhes vagyok? 4-5 napja késik, de volt már ilyen. Ez normális?

Figyelt kérdés
4-5 napja késik a menzeszem. Ez nem az első eset, pár hónapja ugyan ez volt, két terhességi tesztem is negativ lett. Voltam orvosnál, de ő semmit nem mondott. Azután, hogy akkor megvizsgált az orvos, pár napra rá, meg is jött. Szerintetek terhes vagyok, vagy valami gyulladást szedtem össze, és azért késik? Annak van köze hozzá, hogy náthás voltam? Vagy esetleg még nem állt volna be rendesen? (14 évesen volt egy olyan időszak, hogy hónapok teltek el, és nem múlt el a menzeszem, akkor fogamzásgátlót szedtem, és beállt tőle. Most nem szedek semmit.) Orvoshoz nem tudok elmenni, mert jelenleg külföldön vagyok. :( Kérlek segitsetek, nagyon aggódom.:/

2012. júl. 17. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

4-5 nap nem a világ. Nekem nem állt be,16 vagyok,van,hogy 1-2 hetet késik,de nem aggódok,ez van,még nem állt be,de lehet nem is fog.

Igen,lehet a náthától késik,a betegség is befolyásolja.

Szerintem nincs gyulladásod és terhes se vagy,pláne úgy,hogy már máskor is volt ilyen és azért ez tényleg csak 4-5 nap.

2012. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap még semmit nem jelent. Sok természetes oka lehet a késésnek.
2012. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. júl. 18. 11:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló! Például milyen természetes oka? Barátom is, és én is eléggé megvoltunk ijedve, de próbálom nyugtatgatni. Sajnos nem valami sok sikerrel.
2012. júl. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!