Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart az álomkór?...

Meddig tart az álomkór? Folyton csak aludnék, nincs erőm semmihez.

Figyelt kérdés
13hetes
2012. júl. 18. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár a terhesség végéig.
2012. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kius ***** válasza:
En is igy voltam 6 hettol 12 hetig eros hanyinger farattsag es furt aludtam,foleg ebedutan!Nalam atment:)15+5hkm
2012. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. hétig tartott, 1/2 9-nél tovább nem bírtam fent maradni. Aztán egyik napról a másikra elmúlt és akár éjfélig is fent voltam. 24. héten már újra sokkal fáradtabb vagyok, mint előtte.
2012. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 15.hétig tartott,aztán elmúlt,majd most egy hete megint folyton elalszom :D Képes vagyok átaludni az egész napot akár és semmihez nincs se erőm,se kedvem. De tudod,inkább most aludjuk ki magunkat,mert lehet a pici születése után,már nem nagyon lesz rá mód ;)

29hkm

2012. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az elején volt ilyen a 12. hétig kb, és most visszajött, csak 1000x durvábban. Olyan sz*rnak érzem magam emiatt, hogy nem haladok semmivel. :'( 31+6 hkm
2012. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!