Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik! Hogy...

25 hetes kismamik! Hogy bírjátok ezt a meleget? Nekem nincs energiám semmihez, le megyek a boltba, és ugy elfáradok, mintha egész nap kö kemény fizikai munkát végeznék. Ti is így vagytok? Vagy valami bajom van? Gondolok vashiányra.

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok!Ne aggódj,ez az idővel is jár.Én korán reggel,meg utána egész este birok csak kimenni,mert időközben úgy érzem,hogy mindjárt össze esem a meleg miatt!!! 24+2 hkm

2012. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy melegbe Én ki sem megyek. Az elmúlt pár napban hogy hőség volt, délelött ment a klíma, megfőztem, de az udvarra nem mentem ki. Férjem hazajött 2kor, ebéd, utána pancsolás a medencébe :) Csak így lehet kibírni :)


Egyébként jobb is ha nem megy ki az ember ilyen melegben. Kímélni kell magunkat.


25+1hkm

2012. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, egy örökmozgó 16 hónapossal vagyok itthon, pihenni csak délután az alvás idejében tudok, én is nehezen bírom a meleg miatt, izzadok, légszomjam van, pedig itthon van klíma,de a picurkám miatt muszáj sokat kint lenni a szabad levegőn, csúszdázni, játszóterezni, rohangálni, de ez van , nem bánom, édes teher:)
2012. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!