Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat halláskárosodást a...

Okozhat halláskárosodást a babának a pocakban, ha hangosabb zenét hallgatok? Pl. : rock-koncerten?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked igen,a babának nem.
2012. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, de biztos hallja :)
2012. júl. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi elég sok koncertre jártunk a lányommal a pocakban és semmi baja! Pedig azért Zúzós Tankcsapda koncerten is voltunk!
2012. júl. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem nem lesz baja, de meg fog ijedni. én nem mernék terhesen ilyen koncertre menni (pedig jött a kedvencem nemrég csehországba, ha nem lennék terhes elmentem vna kocsival, de így nem mertem). múltkor az alient néztük moziban és akkor is nagyon nyugtalan volt, sztem félt, mert hangos volt. ráadásul lakásfelújítunk is és a fúrást is utálja
2012. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!