Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti down-kór vizsgálat...

A 12. heti down-kór vizsgálat után nektek hány hetesen végezték el a következő genetikai uh-t?

Figyelt kérdés
Ugy tudom 20 hetesen kell de valakinek előbb is megcsin álják.Maszek dokinál ez mennyibe került?
2012. júl. 19. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
16 hetesen úgy emlékszem az AFP szűrés.
2012. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az apf az csak vervetel!!!

De igaz, az a 16. heten esedekes, es a kovetkezo genetikai uh a 18-20. hetre esik. Melyik orvos/korhaz mikorra hivja be a kismamakat. En pl 18+4 hetes leszek amikor mennem kell erre az uh-ra, kezemben az afp vervetel eredmenyevel :))

17 hetes kismami

2012. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen az aft-t azt tudom :) azért kérdeztem mert legközelebb 17 hetesen megyek.akkor az már a genetika lenne?? és az hogy zajlik,mennyibe kerül (aki maszekba jár) ?
2012. júl. 19. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Magán orvosom van.


12hetes Down- kr szűrés (vérvétel+ UH) 30e ft

16hét AFP , hiába van magán dokid, SZTK-ba csinálják (nálunk), ingyenes

18hetes genetikai UH, szintén a kórházba ingyen.

24hét terheléses cukor


Én a 26ik hétre tettem a babamozit :)


A következő kötelező UH a 32héten lesz, nálunk csinálják a kórházban, de amilyen ott a mentalitás volt mikor a 18hetesen voltam, Én elmegyek a 32hetes UH-ra oda, ahol a babamozit csináltattam. Igaz, hogy 15e ft, de a lelküket is kiteszik a kismamákért.

(Én spec. győri vagyok)


28+4hkm

2012. júl. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is magándokihoz járok, de a kötelező uh-okat a kórházban csinálták meg ingyen.
2012. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!