Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? 4 napja késik...

Terhes lennék? 4 napja késik a mensesem,37,4 ébredés után 1 órával a hőm. Tegnap délutántól amíg el nem aludtam iszonyatos fejfájásom volt, ami hányással párosult.

Figyelt kérdés
Néha van még hányingerem, pl. : reggeli kávé után, kocsiba, de nem mindig és nem egyfolytában.Egyébként nem tervezzük még a babát, megszakítással védekezünk. Azért vagyok megijedve, mert dohányzom még és vasárnap indulunk Krétára nyaralni. Nem lenne baj,ha baba lenne 4 éve együtt élünk a párommal és már szó volt a babáról. Egyébként nem feszül a mellem egyáltalán, de viszont 4-5 napja menses szerű görcseim vannak, persze elég gyengék a megszokotthoz képest. 23 éves elmúltam, mindig 30 napra jön meg. Holnap vagy holnapután tesztelek, addig még feleslegesnek tartom.
2009. júl. 14. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy az mar ott van a teszt a jo teszt az mar kimutatja miert nem csinalod meg?

Igy megy el nyaralni majd?Menj nezesd meg magad,hogy minden rendben van e!

Mensi szeru fajas nekem is igy kezdodott es mar 15 hetesek vagyunk!

2009. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!