Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor rendezte be a babaszo...

Ki mikor rendezte be a babaszobát?

Figyelt kérdés
Hány hetesek voltatok mikor elkezdtétek berendezni??

2012. júl. 20. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az első fél évben velem aludt a fiam a nagyszobában, a leendő babaszobát a férjem foglalta el, mert műszakba járt dolgozni, 100 km-re a lakhelyünktől, és nem akart minket zavarni a hajnali indulással, vagy az éjjeli érkezéssel. A kettőnk szobájába a kiságy és egy pelenkázó került be, azt a kiírt időpont előtt kb 1 hónappal már összerakta a férjem, hogy gyönyörködhessünk benne. Akkor a kisszobát, amit későbbiekben neki szántunk apósom és férjem kifestette. Fél éves volt a kicsi, mikor átköltözött a szobájába. Igazából annak a berendezése 1 délelőtt kész volt, minden lényeges dolog a helyére került.
2012. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Mi úgy tervezzük hogy első pillanattól kezdve külön szobába lesz a pici persze bébi őr vigyáz rá :) illetve többször át fogok menni hozzá éjszaka ebben biztos vagyok. Nem akarjuk hogy megszokja velünk alszik ezért megpróbáljuk így aztán meglátjuk.

Most vagyok 23 hetes és kb.34 hetes leszek mire odáig elérünk hogy fessük s berendezzük szobát. nincs későn??

2012. júl. 20. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincs későn a 34. hét környékén befejezni a szobácskáját.Én még 32. héten az ablakot festettem a gyerek szobában,hogy kész legyünk. :) Nálunk a kiírt előtt kb. 3-4 héttel lett kész teljesen,de nálunk hatalmas munka volt vele(vettünk egy régi házat és azt újítjuk fel).

Mi is úgy terveztük,hogy külön szobában lesz a kisfiam,és én ehhez vaskalaposan ragaszkodtam.De tök felesleges volt,mert 2 hónapos koráig a kiságya közelébe se tudtam vinni (sem nappal sem éjszaka).Sokan azt mondják,hogy ilyen nincs,pedig van.Nem én akartam így,ő követelte ki.Szüksége volt rám (úgy aludt csak el,ha szorosan magamhoz öleltem;sokszor attól féltem nem kap tőlem levegőt :) )és ez a mai napig így van.Viszont már az ágyában alszik,tehát ahogy nő úgy változik ez is.Ezt csak azért írtam le,hogy ilyen is van és sokszor a gyermek igényeit kell figyelembe venni. :)

Jó babázást majd Nektek és minden jót!

2012. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi teljesen felújítottuk a szobát, mindent kicseréltünk, a 8. hónapban voltam amikor festettünk, meg bútort csináltattunk, utána pedig apránként beszereztem a kisebb dolgokat
2012. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor nem leszünk elkésve semmivel! a Szekrénye pelenkázója kiságya már megvan. Csak még folyamatban van az építkezésünk és nem hinném hogy előbb be tudjuk majd rendezni. Majd kiderül! Köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 20. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs későn. Én is most 34 hetes vagyok, és még nincs egy hete, hogy beköltöztünk az új lakásunkba. Eddig még csak a saját szobánkat, konyhát és fürdőt tudtuk rendbe tenni, a többi még ezután jön. A gyerekszoba eddig még raktárként funkcionál, jövő héten kezdjük a festést, burkolást, és a bútorok beszerzését.
2012. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk már készen van. Csak egy pelenkázó kell bele.

A 22ik héttől csinálgattunk mindig valamit.



28+5hkm

2012. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én pont abban a helyzetben vagyok, mint a 6os hozzászóló.. 31 hetes vagyok, hétfőn már 32 és kb augusztus elején közepén adják át az új lakást, amit fel kell még újítani. most anyámnál lakok egy szobában és ide nem vettem meg semmit még a babának szinte (pedig jóslóim is vannak). úgyhogy szép kapkodás lesz a végén. ha nem ez lenne a szitu, már be lennénk rendezkedve sztem
2012. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem lesz későn :-) nekünk nem volt gondunk a költözéssel fél éves korában, szuperül végig aludta az éjszakát, csak én nem aludtam, mert füleltem minden neszre :-)Addigra annyira megszoktam, hogy mellettem van :-)Van, hogy nem a gyereket kell szokatni, hanem az anyukát :-)
2012. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi nem csinaltunk semmit! Meg kisagyat sem vettunk! Semmit addig amig meg nem erkezett. Egyedul a kisruhakat mostam es vasaltam ki. Szinte mindent "kaptunk". Egyedul kisagyat vettunk amikor mar olyan 3-4 honapos volt addig bolcsoben aludt az agyunk mellett. Most 20 honapos meg mindig a mi szobankban szuszmakol - mert koltoztunk es a kisszoba kell Apanak dolgozni magyaran az lett az iroda...az ejszakai kelesek miatt jobb, hogy velunk alszik. Eredetileg nem ez volt a terv....
2012. júl. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!