Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhesen /kb.4-5...

Pár hetes terhesen /kb.4-5 hetes lehetek/szabad stramdra menni még? Nyaralni készülünk, merjek bemenni a vizbe, vagy inkább már ne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan. A végén is, ha nincs nyitva a méhszájad nyugodtan fürödhetsz. Minden terhességemet végigfürödtem, a végén, hatalmas pocakkal csak a vízben tudtam igazán ellazulni, a szülés előtti napokban még úsztam.
2009. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Én biztosan nem tenném. Hasonló szituban vagyok én is, de én tutira nem fogok bemenni a vízbe. Nekem a dokim is azt mondta, hogy lehet bemenni csak nem tudni mi lesz. Nem szeretnék elkapni semmit sem. Se szabadstrandon, se máshol. Szóval vigyázz magatokra!

Szerintem! :)

2009. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Tavaly nyáron 7 hetes voltam, én nem mentem be a vízbe, nagyon akartuk a babót, nem kockáztattam!
2009. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia

Én tavaly 8 hetes terhesen voltam nyaralni Egyiptomba azt mondta a doki tenger nyugodtan még tavak is jöhetnek de a stranddal vigyázzak úszómedencébe még bemehetek jó esetbe semmit se kapok el de meleg vízbe inkább ne nagyon menjek ha még is akkor nagyon rövid időre a forró víz meg teljesen kizárva

2009. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Inkabb ne, nem er annyit, ki tudja milyen fertozest kaphatsz el. A helyedben en inkabb kihagynam.
2009. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Igazatok van ,annyit nem ér a nyaralás ,semmit nem szeretnék összeszedni!A baba a legfontosabb,nagyon várom:)
2009. júl. 15. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
A tenger kifejezetten jó, a Balaton és egyéb tavak elmennek. Ami tilos az a meleg gyógyvíz!!!
2009. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!