Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes vagyok. Tegnap este...

27hetes vagyok. Tegnap este együtt voltunk a párommal, utánna vérezni kezdtem. Mostanra elmúlt. Nem lehet gond ugye? Nyugtassatok meg, nagyon megijjedtem.

Figyelt kérdés
A baba azóta is rendesen mozog, abba sem hagyja. :-) A vér rendesen piros volt. Kevéske volt, de kb 1 órán át tartott, aztán rózsaszínre váltott. Fájdalmam egyáltalán nincs, nem is volt. Szerdán megyek ultrahangra több magzatvíz miatt. Azt nem mondták, hogy nem szabadna szeretkeznünk, de azt hiszem ezután nem fogunk. Ugye nincs baj?
2012. júl. 22. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásszal beszéld meg mindenképp.
2012. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ügyelet mindenképpen!!!
2012. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.Valljuk be őszintén,ez nem teljesen normális.Nem hiszem,hogy baj lenne,de ártani nem ártana,ha látna egy orvos.
2012. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem a szülésznőmmel. Azt mondta normális, ne aggódjak.

Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 22. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, nem vészes, csak kis pecsét. ez előfordul. viszont az orgiákkal vigyázzatok :D én így kerültem 29 hetesen kórházba 2 perces fájásokkal. szerencsére azóta is egyben vagyok
2012. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!