Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17n volt peteérésem és amióta...

17n volt peteérésem és amióta elmúlt a menszzeszem együtt voltunk egy nap többször és még a peteérés napján is. Annak mennyi az eséje hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, Csak egy teszt tudja Neked pontosan megmondani h terhes vagy-e. A Nagy konyv szerinte teremeszetesen nagy eselyetek van ra, de a termeszet neha maskepp reagal. Altalaban viszont azt szoktak ajanlani, hogy kb 1,5 naponta legyetek egyutt, mert a ferfi "anyagnak" kis idot kell adni a termelodesre. Sok sikert!
2009. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlóan vágtunk bele a "kistestvér-projektbe". Egyébként is aktívak vagyunk, az egész ciklus során alig volt olyan nap, amikor ne lettünk volna együtt. Egyébként én LH-teszttel néztem, hogy van-e peteérésem.

Én is feltettem egy hasonló kérdést és azt mondták, hogy jobb lenne csak két naponta együtt lenni, mert ha minden nap van "ürítés", akkor nem termelődnek életképes spermák, illetve annak az esélye, hogy egy adott hónapban sikerül a baba ha egészséges mindkét fél és együtt is vannak bőven peteéréskor csupán 20-25%, mert nagyon sok minden kell ahhoz, hogy egy megtörténjen a megtermékenyülés, sikerüljön a beágyazódás és ott is maradjon a baba.

Ettől függetlenül mi szerencsések voltunk: a 20-25%-os esély és a minden napos együttlét ellenére is pozitívat teszteltem az első hónapban.

Sok sikert nektek!

2009. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!