Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pisilés után bekeményedik a...

Pisilés után bekeményedik a hasam. Miért? Nektek is? 28 hetes vagyok. Bekeményedik majd lefekszem és elmúlik. Magnéziumot szedek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem túl jó a keményedés, de lehet hogy neked kevés az a magnézium adag. Milyet szedsz? Én magne B6-ot szedtem(48mg/db) 3x1-et, kevés volt. Így áttértem a Magne citricire 3x1-re(500mg/db). Orvosi utasításra. Beszélj orvosoddal, lehet, csak emelni kell az adagot.

Jobbulást!

20km

2009. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én béres magnéziumot szedek. Csak azt nem értem hogy csak pisilés után keményedik be a pocim. Persze nem mindegyik után, de 90%-ban utána.

Köszönöm a választ!

2009. júl. 15. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

WC-és után nekem is be szokott keményedni.Kb. 27.héttől kezdődött.Nekem a második babám és az első terhességem alatt nem tapasztaltam ilyet.Szóval megtudakoltam pontosan miről is lehet szó.

Lehet,hogy lazábbak egy kicsit a méhtartó szalagok.+rátesz a baba súlya a gravitációval.A wc.-én olyan pózban vagyunk,hogy könnyedén kinyíljanak a szükséges nyílások. Megmondom őszintén nem rövid időt ülök általában,mert nem szeretném erőltetni a nagyvécézést.Nekem is hamar elmúlik utána ha ledőlök egy kicsit.Most már jobban odafigyelek és rövidítem az időt.Egyébként észrevehetően csökkent a keményedések száma.

Gondtalan babavárást.

Üdv.35 hetes Km.

2009. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem vagy a 22 héttől volt így, most 30 hetes vagyok, ha kaki ha pisi, így volt. én is a citricit szedem de csak ha tudom hogy húzós napom lesz, vagy sokat megyek, vagy ha hideg front jön, mert akkor keményedik sokkal jobban. addig meg a napi pár azt kibírni, nem tömöm magam feleslegesen gyógyszerrel...
2009. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!