Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma pár óra alatt teljesen...

Ma pár óra alatt teljesen leszállt a pocakom, mennyi lehet még szülésig, hány nap kb? 38hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már bármi történhet. Akár ma, akár a 40. héten. A leszálló pocak még nem jelenti feltétlenül azt, hogy akkor már rögtön szülni is fogsz.
2012. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy hete lent van már és még mindig semmi.. fájdogál néha a hasam és a derekam,mióta lent van,de nem történik semmi. Tarts ki,már nem sok van,én is próbálok kitartani,de mindennap izgalomban vagyok. Gondolom te is! Bármeddig húzhatod így is, lehet még két hétig is bent marad..Üdv, 37+2hetes kismama.
2012. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazából vegyesek az érzelmeim. Egyik pillanatban az van bennem, hogy már mennék most is, másik pillanatban meg nagyon be vagyok tojva és még nem mennék. Végül aztán hiszek a sorsszerűségekben, úgyhogy abban bízom, hogy úgyis úgy lesz a jó ahogy lesz:)! Minden jót nektek is!
2012. júl. 22. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen pár óra alatt leszállt a pocakom, de 40+3-ra született a babám. Szóval ahogy előttem is írták, lehet így is, de jelezheti azt is, hogy hamarosan beindulnak a dolgok. Könnyű szülést kívánok!
2012. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
honnan lehet azt tudni,h leszàll a pocak???
2012. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Onnan lehet tudni, hogy szemmel láthatóan látszik. szinte lóg az egész, előtte meg a mellem alatt már kerekedett, most meg a mellem alatt lett egy 5cm-es lapos rész minimum, jaaa és a hólyagomat meg úgy nyomja, hogy majd szétmegy. Én is mindenkinek könnyű és szép szülést kívánok!!!!
2012. júl. 23. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!