Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha a 28. hét óta...

Szerintetek, ha a 28. hét óta fejvégű a babám, és egyszer sem mozdult ki azóta, akkor kell még tartanom tőle, hogy visszafordul szülésig? 34+2hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy megfordul, de persze bármi előfordulhat. Az sem biztos, hogy most nem forog ide-oda bent :) Nekem a 2. lányom a 38. héten még mindig farfekvéses volt, már felkészültem lélekben (+ vizsgálatokkal) a császárra, erre a 40. hétre megfordult, mindezt úgy, hogy észre sem vettem, pedig nem volt kicsi baba 3550g-al született meg. Viszont a nagyobbik lányom a 19. héttől már fejfekvéses volt és az is maradt végig. Ha befordultak akkor nem nagyon szoktak visszafordulni.
2012. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy mar megfordul egyre kevesebb a hely neki. Nem nagyon akarnak mar ilyenkor forogni.
2012. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31. héten fordult farosba, aztán 35. héten vissza, és nem igazán vettem észre, nem is fájt, csak észrevettem, hogy aktívabb. Pedig első baba. Remélem most már így marad :D
2012. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 17.héten még faros volt, aztán a 30. on is, 31-en 2 napra befordult a jó irányba, utána megint faros lett. aztán újra fejvégű a 32.héten 1,5 napig úgy is maradt. most 33 hetes vagyok, 1,5 napja fejvégű.... engem ezzel az ide oda forgásával sírba kerget...

dokim mondta 31.héten, ooo már ne aggódjak így is marad. ja 2 napig. most viszont már nagyon remélem nem fordul vissza! amúgy 2. baba, persze több a helye,de akkor is :)

2012. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legelejétől a végéig fejvégű volt. Imádkoztam nehogy megforduljon és hallgatott rám.
2012. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 31 hetes kismama vagyok és kb. nekem is a 28. hét óta fejvégű a babám, és a 30. heti uh-n is az volt. Én is remélem, hogy már nem fordul vissza farosba.

2012. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bármikor visszafordulhat, akár szülés előtt egy nappal is.

Nekem a 37. héten faros volt, a 38. és 39. héten fejvégű, aztán a 40. héten visszafordult. Mindezt úgy, hogy nem vettem észre, pedig nagy baba volt.

2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4/7 es vagyok. nem a 17.héten hanem a 27.-en , bocsika!
2012. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
17. heti uh-n voltam a minap a dokimnál és az én babám is fejjel lefelé a méh felé feküdt. Én nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, mert az előző ultrahangokon láttam, hogy milyen sokat mozog a baba, úgyhogy gondoltam most így fekszik, később majd máshogy fog. De most ahogy olvasgatom a bejegyzéseiteket, látom, hogy ez fontos, hogy hogyan fekszik. Akkor most megkérdezem....:) az én babám, most már így fog feküdni végig vagy ez még nagyon korai és százszor elfordulhat? 18 hetes vagyok, pont ma.
2012. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! nekem nem mozdult végül, végig ugyan abban a pozicióban maradt:) Már 3 hónapos. Bár szerintem a 17. héten még korai ezzel foglalkozni, valakinek még a 36. héten meg a 38. héten is változtat a testhelyzetén, az enyém lusta volt:)
2012. okt. 21. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!