Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is előfordul ilyen? Lent.

Veletek is előfordul ilyen? Lent.

Figyelt kérdés

Néha egyáltalán nem vagyok éhes,van hogy egy nap kétszer bírok enni és azt is soknak érzem,pedig nem eszem sokat,nem is tudnék. Néha viszont olyan éhség tör rám, hogy szaladok valami kaját csinálni,de mire megcsinálom,addigra elmegy tőle az étvágyam.. Ha meg mégis megeszem,mert valamit enni kell alapon,akkor utána rosszul vagyok még hosszú órákig. Azt meg sem említem,hogy a savam állandóan a torkomban,de hogy ez az örökös rosszullét kerülget.. Nem tudom mennyire van ez rendben?!

31 hkm


2012. júl. 23. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A savad ellen épp azzal tehetsz, ha többször eszel kicsiket.

Amúgy igen, velem is volt, hogy nagyon nem voltam éhes, és muszájból ettem, és volt, hogy rám tört az éhség. De mivel nagyon savas voltam, ezért megpróbáltam naponta többször is enni, legalább egy kicsikét.

Ha ennyire rosszul vagy, akkor viszont érdemes egy dokid megkérdezned, nehogy ne jusson elég tápanyag a szervezetednek és a babának.

2012. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj el orvoshoz!!! am olyan nekem is volt hogy mindentől hánytam de én találtam egy olyan kaját amit akkor is megtudok enni ha nem rosszul vagyok mindentől ( Lidl-ös tészta leves 95 Ft nem túl egészséges de ha minden kijön akkor ez bent marad :D )
2012. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!