Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglehet állapítani hogy a...

Meglehet állapítani hogy a baba azért rugdos vagy mocorog mert jól érzi magát, örül vagy azért mert valami nem tetszik neki, és morci?

Figyelt kérdés

Ti megtudjátok állapítani? Azt figyeltem meg most, hogy ha beülök a kocsiba, akkor mocorog. De sokáig.


30 hetes


2009. júl. 15. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
NEm tudom! Én még nem tudtam megállapítani magamon, pedig nagyon kíváncsi lennék rá!:)
2009. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Altalaban az egeszseges vidam baba mocorog sokat,ezt a dokim mondta tapasztalatbol,a lustabb babak szuletesuk utan is kozvetlenul gyengebbek voltak.
2009. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztosan szeret autózni:-)

Az én picurom legfőképp este 11 felé indul be.

De bármikor zenét hall,mintha táncolna:-)

Néha tudja,ha róla beszélünk...akkor is reagál.

Állítólag,mikor megszületik, az első hetekben,mikor még nem lát jól, a hangok alapján már tudja,hogy ki szól hozzá:-)

Anya,apa,tesó hangjára odafordítja a fejét...mert már ismeri.

De megérzi ilyenkor a hangulatunkat is.

Például ha az autóban énekelek akkor is ficánkol:-)

...Bár ki tudja tetszik -e neki:-)

Jó babavárást:-)

2009. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!