Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-s UH-on meg tudják állapíta...

4D-s UH-on meg tudják állapítani, hogy a kiírt időpont előtt vagy után fog megszületni a baba?

Figyelt kérdés
Mit tudnak elmondani egy ilyen uh során? 30 hetesen megyek és csak szeretném tudni mire számíthatok.
2011. ápr. 13. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Leméregetik, megmutogatják, képet, videót kaphatsz, és ennyi. Nem tudnak ott se jósolni a szülés napjára.
2011. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30 hetesen nem hiszem. Én 34 hetsen voltam, és akkor azt mondta a szonográfus, hogy szerinte nem húzzuk ki végig, mert nagy baba, és eléggé be van már ékelődve. 38+5 hetesen született, 4280-nal;)
2011. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a múlthéten voltam 4D-n. Most 30 hetes vagyok. Itt a doki 2héttel fiatalbbnak mérte a babámat,mint amúgy. Június 21-re vagyok kiírva,szerinte július 6. :)De szépen átnézett mindent, kb. 40 percig vizsgált. Kaptam dvd-t és képeket! Élmény volt!!!
2011. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!