Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irnatok olyan eseteket amikor...

Irnatok olyan eseteket amikor csak az oxitocin erösitette fel a fajasokat? Elötte csak olyan "elviselhetö" volt .

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert ma azt mondta a dokim, hogy nagy valoszinüseggel nekem majd oxitocinnal kell "felturbozni" a fajasaimat... Akkor honnan fogom tudni, hogy mikor kell indulnom a korhazba, ha alig erzek majd valamit? Es ezt honnan lehet elöre tudni, hogy nem lesznek olyan erösek a fajasaim?
2009. júl. 15. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én túlhordtam mindkettőt két héttel, és mindig oxicyklint kaptam. Nem tom amúgy mikor lettek volna meg...Bár a lánynál állítólag 4 ujjra már nyitva voltam, mikor bementem. Én nem éreztem.

Viszont azt akkor is érzed, hogy keményedik időnként a hasad. Ha ez van, megkérdezed az orvost.

Ha elfolyna a magzatvíz, akkor is be kell menni.

Ha túlhordod, egy idő után befektetnek.

2009. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azért ne úgy képzeld el, mintha csak egy kis szúnyogcsípést éreznéd. AMikor menni kell a kórházba, azok azért erősebbek annál, és rendszeresek. Nekem is kellett az oxitocin, na attól pikk-pakk jöttek is az erős fájások, de van egy barátnőm, aki még az oxitocint is kiröhögte, nem hatott neki semmit.
2009. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, én így szültem. Egyszer bementünk potyára, mert kiderült csak erős jósló fájások voltak. (ez olyan volt mint egy erősebb menstruációs fájdalom) Rá pár napja elkezdett folyni a magzatvíz. Na ezt észreveszed! Nekem szépen csordogált a lábamon lefelé. Akkor kezdődött. Én is kaptam oxitocint 3infúzióval... hááát őszintén? Nagyon nagyon szar volt. Ordítottam. Ha elfogadsz egy tanácsot, kérj epidurális érzéstelenítőt. Nem elsősorban a fájdalom miatt, hanem azért mert ellazítja az izmokat annyira, hogy kitágul tőle rendesen a méhszáj! Ha én kérek, akkor órákkal előbb megszületik a kisfiam. Csütörtökön reggel 9kor folyt el a víz éspénteken hajnali 4kor született meg! A tolófályás után kb 10perc alatt megvolt, a többi szenvedés abból adódott, hogy nem tágultam, ennek ellenére csak pénteken hajnalban kaptam epit, utána rögtön megszültem! Szóval ha oxit kapsz, kérd rögtön az epit is! Jobban jársz. Nekem semmi gond nem volt vele, szépen beadták és nem fájt a fejem, meg semmmi utóhatása nem volt. Az istvánban szültem 7hónapja.
2009. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a valaszokat. Nekem konkretan azt mondta a dokim, hogy szinte eselytelen vagyok arra, hogy magzatviz elfolyasom legyen, mert annyira de annyira lent van mar a buksija ... (igaz, mar a 23. heten beekelödött ebbe a pozituraba) Es talan ugyanezen okbol kifolyolag azt mondta, hogy "ki fug csusszanni", es a hatfajasokra figyeljek oda, ha jön 3-4, megha nem is tul erös, akkor maris induljunk. A korhaz fel ora kocsival tölünk, ugyhogy teljesen fel vagyok spanolva, hogy mikor hivjam a ferjemet, hogy azonnal jöjjön haza ertem, nehogy a kocsiba vagy meg itthon megszüljek ... A mehszajam mar kb. 3 ujjnyira nyitva, szedem a homeos bogyokat, meg a malnalevel teat is iszom, plusz a gatmasszazst is ket naponta bevetem, ugyhogy en valoban pikk-pakk szülesre szamitok, de nehogy valoban olyan villam gyors legyen, mint ahogy a doki riogat...

Legszivesebben befeküdnek a korhazba ...

Drukkolok mindenkinek, hogy szep es gyors es gyönyörü szülese legyen. Es persze egeszseges babaja! :)

2009. júl. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!