Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismama vagyok,...

5-6 hetes kismama vagyok, jövőhét hétfőn megyek dokihoz. Nem tudom normális-e de 1 hete görcsölget a hasam mintha megakarna jönni vagy mintha fel lennék fázva. ( elviselhető fájdalom) Ez a beágyazódástól lehet, vagy mi az oka? Aggódom.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Gratulálok!! Hát, igen, nehéz kérdés, mert igazán csak a doki tud biztosat mondani. Mindenesetre én elég sokáig azt hittem, meg fog jönni, olyannyira görcsölgetett a hasam és a derekam. Most a 38. héten vagyok:) Szerintem ezek ártalmatlan görcsök, a lényeg, h nem vérzel..

Nagyon drukkolok:))

2010. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beágyazódástól tutti nem, mivel 5-6 hetes vagy nyilván beágyazódott! pfff... Természetes, ha görcsölget néha, vagy húzódik, vagy szúrkál. Ne aggódj, mész dokihoz nemsokára és inkább a babádra gondolj, hogy ne parázz ennyire, mert az neki sem jó! Jó idő van, menj sétálni, kikapcsolódni! És hidd el nem is fogsz gondolni a görcsökre! Jó babavárást! :D
2010. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, aranyosak vagytok. Próbálok megnyugodni, de nem olyan könnyű, gondolom értitek miért. Olyan ismeretlen még ez az érzés, és rossz hogy nem tudom mi miért van.
2010. jún. 9. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is görcsölgettem az elején bár én akkor még nem tudtam hogy van egy pocaklakóm.Azt hittem hogy meg fog jönni,de aztán nem a menzi jött hanem a rókakoma.Szerintem ne aggódj azzal a babának ártasz.

20hkm

2010. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 9. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem is ez volt az elején, állandóan rohangáltam a budira, hogy biztos megjött, mert uúgy fájt a hasam, derekam.

Ne aggódj, azzal ártasz csak igazán, pihizz, vegyél be magnéziumot, biztos nincs gond, most kezdenek a hormonok igazán beindulni...

A doki meg így az elején úgysem tud semmit csinálni, még ha baj van akkor sem nagyon sajnos...de tuti nincs baj, főleg hogy már 1 hete tart. :-) Ez a babókád!!! :-)))


Jó egészséget!

2010. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!