Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák!...

Novemberre kiírt kismamák! Hogy vagytok? Hogy telik a napjaitok? Vásároltatok már valamit?

Figyelt kérdés
Vásárlásnál érdekelne, miből, mennyit vettetek...

2012. júl. 23. 18:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%

Még semmit nem vettem, megvárom legalább a 24. hetet (22hetes vagyok).


Viszont kaptunk már ruhákat, hordozókendőt és babakocsit.

Amit biztosan NEM veszek, az pl. légzésfigyelő, sterilizátor, rezgőszék.

2012. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Én még nem mertem semmit venni... amit ajcsiba kapunk sincs még itt.... kb a 24-hétre tervezem.

21 hetes kismami

2012. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Mi még nem vásároltunk, majd valamikor szeptemberben...szerintem még ráérünk, persze azért járkáltunk már baba boltokban és lassan körvonalazódik, hogy miből milyet szeretnénk.

23hkm

2012. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már megvettük a babakocsit a kiságyat és a pelenkázót.Rengeteg rucit sikerült ismerősöktől, vateráról 200-300 Ft/db áron beszerezni, úgyhogy a rucik is meg vannak. 1-3 hónapra vettem meg. Főleg bodykat és rugikat. Van már bundazsák, cumisüveg és cumi is. Meg pár apróság. A többi cuccot folyamatosan szerzem be.

Te hogy állsz?

25+2 hkm

2012. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Én a 24. hétben járok. Venni még nem vettünk semmit, várunk a magzatvízvétel eredményére. Ruhákat sajna nem kapunk majd, csak esetleg egy családtól, meg esetleg ajándékba a mi szüleinktől...

Én rendszeresen nézegetem a babaholmikat...

Én is vaterázok, most rendeltem 7 bodyt (mind hosszú ujjú) és egy kiscipőt (mindegyik disney-s). A babakocsit, kiságyat és a többi ruhát a bababörzén, vagy turiban szeretnénk megvenni... Bár a férjem ragaszkodik az új babakocsihoz...

Légzésfigyelőt, sterilizálót én is feleslegesnek tartom!

2012. júl. 23. 18:50
 6/41 anonim ***** válasza:

Mikor lesz meg az eredmény? Biztos minden rendben lesz!!!!

Szerintem is használtat vegyetek. A babakocsit nagyon nagyon jó áron vettük meg a vaterán, téliesíthető, mózessal, szúnyoghálóval, esővédővel, átfordítható karral stb... Baby Lux a kocsi szuper állapotban 16 000 Ft volt+posta. A kiságyat a pelenkázóval a jófogáson találtam .(abban a városban ahol élünk) az 25 000 Ft volt, gyönyörű fenyőből.

Én is pont most vettem egy ruha csomagot a vaterán, 10 db-os 1000 Ft volt. (meleg téli ruhák vannak benne).

Mi a 20. héttől vásárolunk, így anyagilag nem olyan megterhelő, mintha egyszerre kellene.

25+2 hkm

2012. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ja, és légzésfigyelőt, mérleget bérelni fogunk. Tök felesleges megvenni.
2012. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Most csütörtökön lesz eredmény...

Én sajnos már sokkal drágábban találok a vaterán és az apródon is babakocsit stb... Falun élünk, vidéken, sajnos nincs olyan eladó babaholmi, amit át tudnánk venni személyesen, pedig nagyon jó lenne.

2012. júl. 23. 19:01
 9/41 anonim ***** válasza:

Én hetekig figyeltem a vaterán a babakocsikat. Sokan csak a kiemelt hirdetéseket figyelik, pedig nagyon sok jó áru van fent. Én is így leltem rá erre, még alkudtam is belőle. :)


Drukkolok az eredmény miatt!!!

Megkérdezhetem, hogy miért volt szükség rá a magzatvíz vizsgálatra?

2012. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Nem kell vennem szinte semmit, mert 2. baba. Az első lány, ó fiú lesz, de van sok uniszex rucink, és az unokatesómék is sokat adtak, nekik fiuk van. Amit venni fogok, az a babakocsi, mert ami a lányomnál volt utáltam. Esetleg pár bodyt, meg pár rugit, de tényleg nem sokat. Cumit, de cumisüveget nem. Azt majd kifertőtlenítem ami van. Bébiőrt kapunk kölcsön, bundazsákot is. Légzésfigyelőnk van, és a lányomnál jól jött. Meg persze pelenkát, popsitörlőt. Szeptemberben-októberben veszek meg mindent.


25 hkm

2012. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!