Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiírt kismamik,...

Augusztusra kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én 10-ére vagyok kiírva. Már egy hete fájdogálgat a hasam és derekam, le is ment a pocim már. Van egy kis előtejem,ha megnyomom a cicimet,kicsurran. A baba még sokat mozog,jól kinyomja magát, fejjel befordult már. Aludni még bírok,de már nyűgös vagyok, nehéz a pocakom. Ti hogy vagytok?

Üdv, 37+3 hkm.



#augusztusi-kismamák
2012. júl. 23. 15:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

14.re vagyok kiírva. Nekem úgy az elmúlt egy hónapban állandóan fáj a hasam, szinte nem is tudok semmit csinálni. Szerencsére nagyon sok segítséget kapok, és le is hurrognak ha akarnék valami nehezebb munkát csinálni. Egy ujjnyira nyitva van a külső méhszájam, ezért is kell vigyáznom magamra. Előtejem a 25. héttől már volt. :) De Kérdező! Nem szabad nyomkodni, ha folyik akkor melltartóbetétet kell használni, de semmiképpen ne nyomkodd.

Az én babám is befordult, reméljük úgy is marad. :)

Holnap megyek az utolsó UH-ra, vérvitelre és vizeletvizsgálatra, már nagyon várom mert rég voltam.


Ja, és kisfiú lakik a pocakomban. Első baba. :)

Neked Kérdező? Kislány vagy kisfiú? Hol fogsz szülni?

2012. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én Kecskeméten szülök majd. Ez a baba a harmadik és fiú lesz. Az előző kettő is fiú:-) Én pénteken megyek majd uh-ra. Nem szoktam nyomkodni a mellem,csak kipróbálta és megnéztem mi a helyzet..
2012. júl. 23. 15:29
 3/33 anonim ***** válasza:

Én augusztus 20-ra vagyok kiírva, de a dokim szerint 9.-e körül meg lesz a baba. Én is Kecskeméten szülök, kislány lesz a pici. Már kb. másfél hete én is alig bírok bármit is csinálni, fáj a hasam, a derekam, alvás sem megy egyhuzamban sok, vizesedek is. Szerdán tudom meg, hogy a méhszájam hogy áll, szabin volt a dokim :) Kitartás és jó babavárást, könnyü szülést kívánok!


36 hkm

2012. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is Kecskeméten szülök. Aug.1re vagyok kiírva. 38+5 hetesek vagyunk,de az égadta világon semmit nem érzek. 4kg fogyás egy hét alatt,hasmenés,.. Pedig km -eket sétálok és házimunka fulladásig.. Nagyon nyűgös vagyok. Nst semmit nem mutat. Méhszáj magasan,zárva.. Biztos az a szerencsétlen tea az oka:(
2012. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok, augusztus 6-ra vagyok kiírva, és már 3 napja sz@rul alszom:( Már sehogy se kényelmes, eléggé érzem a derekam is, meg a hátam is:)

Sokat keményedek, de más szerencsére nincs, remélem bent marad a kiírásig:)

Mondjuk már nagyon nehéz a baba, és hamar elpunnyadok, de még akarok egy-két hetet a nagyobbikkal is lenni, aki jelenleg nagyinál nyaral:)

2012. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 E61 ***** válasza:

Én augusztus 13-ra vagyok kiírva a második kislányunkkal. Szűk ujjnyira nyitva a méhszáj, de még elég magasan van. Sajnos két naponta vasinjekcióra kell járjak a kórházba, mert napi 3 vastabletta mellett 4,2 lett a vasam a 36.héten. Keményedések naponta többször vannak, némelyek elég erősek.

Szerencsére a pici nálunk is fejvégű és a 36 hetes uh-on 2600-2700 grammra becsülte a doki, szval nem lesz óriás baba, aminek naon örülök!

Boldog babavárást mindenkinek és kitartás!

2012. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én augusztus 3-ra vagyok kiírva, hát már én is elég nehezen viselem, főleg az alvást, kín szenvedés a megfordulás, olyankor beleszúr a fájdalom a hasamba, oldalamba. Elég nagy a hasam, de sajnos még elég fent van. Nekem már 28. héttől fejvégű a babám. Kislányt várok, Biankát :) és első baba lesz. Mostanában kevesebbet mozog. Szerencsére nem vizesedem, a bokám meg volt dagadva a nagy melegekben, amik voltak, de már lement. Iszok málnalevél teát, hátha segít majd a vajúdásnál. Könnyű szülést nektek.


38+5hkm

2012. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,én 14-re vagyok kiírva,az első Kisfiammal.Őszintén szólva nem tudom,csak hallomásból mi az amit éreznem kell,de én még nem érzek semmit.Semmi jósló,semmi nyákdugó semmi ilyesmi.Ma voltam a 2.NST vizsgálatomon,és minden a legnagyobb rendben van.Nekem minden szerdán mennem kell uh-ra,és tanácsadásra amit egyáltalán nem bánok,mert legalább mindig tudom hogy van a Kisfiam.Hihetetlen volt a számomra,mikor azt hallottam hogy van olyan akinek az utolsó pár hétben hal meg a babája :( ,én azt hittem a végén már semmi baj nem jöhet,épp ezért nem bánom,hogy mennem kell.A múlt heti 36 hetes koponyavégű volt Marci,és már 3407gr.Kíváncsi vagyok egy hét alatt mennyit fog hízni.

Aludni nagyon jól alszok Hál"Istennek,egy kis olyan bajom van,ebben az időben hogy szorul a levegő egy kicsit,de csak néha.Előtejem 15-én volt 2csepp,és azóta sem semmi.Marci még rengeteget mozog,dűt-borít odabent.

Ez az első terhességem,és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve,pont mondtam a Férjemnek ha lehetne mindig Kismama lennék. :D Nem akarok nagyképű lenni,de ebben az időszakban érzem magamat a legszebbnek,annyira jó,hihetetlen érzés Kismamának lenni.Sajnálom hogy a Fiúk ezt nem tapasztalhatják meg.:D

Kitartást Nekünk,üdv 37hkm.

2012. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is Kecskeméten szülök:-). Az időpontom aug. 11, de ikreim lesznek, tuti hamarabb, azért remélem még bent maradnak. Meglepi a nemük.

Én is szenvedek, hol ez fáj, hol az. Keményedek a sok Mg ellenére. Alvás is nehezen megy.

2012. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kitartást mindenkinek! Mennek a zöld mancsok is! Majd szorítok nektek!!!!!
2012. júl. 23. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!