Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak December végére,...

Vannak December végére, Január elejére, közepére kiírt kismamák? Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!:)

17+2 hetes vagyok es december 29-re vagyok kiirva :)

A 15. heten voltunk 4d-n, ahol a kisbabank vegig szettette a ks labait es kb 5fele szogbol lattuk, hogy kislany!:)))))

Elso baba, en 21, parom 30. Nagyon bodogok vagyunk, tervezett volt, varjuk mar!!!!:))

160cm vagyok es 55 kg, de most a napokban elezdett ici-picit kerekedni a hasam:) meg nem erzem a babat, pedig a hatso falon tapadt meg a lepeny es vekonyka vagyok, de megsem :( pedig mar ugy varnam!!!:))) remelem hamarosan erezni fogom:)

Az apf eredmenyemert ezen a heten megyek vissza, jovohet szerdan pedig a 18. heti ultrahangra megyek:)

Te kedves kerdezo?

2012. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szija én 16+4 napos vagyok és Január 2.ára vagyok kiírva, ha minden jól megy új évi baba lesz, most tervezek 4D-re menni de a dokim azt mondta hogy a 25-30. héten a legérdemesebb, a neméről még nem tudunk semmit, de a családban mindenki fiút jósol, és én is fiúval álmodtam, de talán csak azért mert már belém beszélték, én átlag súllyal indultam, de már 3 kilót fogytam :( nem tudok enni rendesen, mert minden kijön belőlem, vásároltál már valamit? Fiút vártatok vagy lányt? Van fogadott dokid?
2012. júl. 23. 19:31
 3/18 anonim ***** válasza:

szia

december 30-ra vagyok kiírva :) plusz kilókkal indultam, de egész szépen leadtam a sok hányással és még mindig nem nyertem vissza az eredeti súlyomat. én sajna nemet nem tudok még, remélem nemsokára megtudom :) 4d-re majd a 25. hét körül megyünk, már alig várom :D első baba lesz, én 19, apa 21 éves. nem sok cuccot de már vásároltunk a picurra, nem lehet megállni :D

2012. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szia kedves 3. Köszönöm a válaszodat, a kilókkal még én is egész jól állok, habár mindíg este eszek ( ami általában bent marad), napközben pedig próbálom tömni magam de 90%-ban kijön belőlem! Fogadott orvosotok van? Én is vásárolok a babának nem tudom megállni, bár nem is vagyok babonás! Jó babavárást! :)
2012. júl. 23. 20:13
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 17 hetes és 2 napos vagyok, szintén december 29-re kiírva mint az első hozzászóló.

A nemet nem tudjuk, de reménykedem, hogy a héten talán kiderül. Apa már alig bír magával, hogy megtudja. Ha takarja magát, akkor a 21.héten tervezzük a 4D-t, ha sikerül meglátni akkor várunk picit tovább.

Eddig én is csak fogytam, rengeteget hánytam, most már csak néha fordul elő, ha evés után hirtelen iszok is.

Lesz fogadott orvosom, most szeretnék szólni a dokinak, ha megyek.

Vásárolni még nem nagyon vettünk semmit. Néhány ruha, és 1-2 cumisüveg. A babakocsit szeptemberben vesszük meg.

én 22 vagyok a férjem 24.

2012. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szia, akkor csak négy nap van köztünk, gondolom első baba, így szerintem jól teszed hogy fogadsz orvost, legalább is eddig nem bántam meg, és sokszor a védőnőm helyett is ő tájékoztat sok mindenről, mivel a védőnőm nem a legfigyelmesebb, bár nekem nincs vele semmi bajom! Én két baba kocsit is kaptam már, amik elég márkásak, és egyátalán nem látszik rajtuk hogy használt, így baba kocsit nem tervezünk venni, mivel sajnos én sem tudom még hogy kisfiam vagy kislányom lesz, így már alig várom a 4D-s ultrahangot, de még egy picit húzom halasztom :) Neked nőtt már a pocakod? Milyen színű ruhákat vettél? Kisfiút vagy kislányt vártok? A párod látta már a babát UH-n? Mit szólt hozzá?
2012. júl. 23. 21:05
 7/18 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló vagyok.

Pocakom már szépen látszik, legalábbis annak biztosan aki ismer. Azt nem tudom, hogy idegenek már gyanakodnak-e.

Kisruhákat fehéret vettünk csak és kaptunk 1-2 kéket.

Férjem még nem volt bennt ultrahangom, de most már meg fogom kérdezni, hogy bejöhet-e.

2012. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nálunk az sztk-s ultrahangra nem engednek be semmilyen hozzá tartozót! Viszont én szerencsés vagyok, mert olyan magán orvosom van, akinek van saját UH gépe a rendelőjébe, így minden vizsgálatkor láthatjuk a picikénket, ajánlom hogy te is ilyen orvost válassz! :)
2012. júl. 23. 21:30
 9/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok

nekem nincsen fogadott dokim, de akihez járok az nagyon rendes, ha lenne fogadott dokim akkor ő lenne, csak én nem szeretnék. de így se maradtam le eddig semmiről sem és apa is sokat kísérget, az uh-t meg imádta amikor voltunk és nem lehet lelőni a következőig :D

2012. júl. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 3. az UH-okat mi is nagyon várjuk :) Nekem van fogadott dokim, de csak azért mert első terhességem, és az itteni kórházba az sztk rendelésen, nem nagyon érdekli az orvosokat hogy mi van veled, de ha meg vagy elégedve az sztk-s dokikkal akkor természeteshogy nincs dokid, legalább azt a pénzt is a babádra tudod költeni :)
2012. júl. 24. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!