Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem luxus kétszer 4D-re menni?

Nem luxus kétszer 4D-re menni?

Figyelt kérdés
Nem állunk annyira jól anyagilag,de ha nagyon akarjuk meg tudjuk oldani.Egyszer már voltunk 17 hetesen és annyira jó volt,hogy szeretnék még egyszer elmenni 26-27 hetesen.Megéri?
2009. júl. 15. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem luxus,mert így lehet a legjobban kiszűrni a betegségeket.Persze sajnos nem olcsó!
2009. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem vagyunk "csúcs gazdago", és mi 3x voltunk. Én azt gondolom, hogy ezek örök emlékek maradnak nektek, a nagyszülőknek is megtudjátok mutogatni, meg majd a kis Picinek is! Ha már elmúlik ez az idő, utána már nem tudod mivel visszahozni.

Mi is mindig látni akartuk, hogy jól van-e, minden rendben van-e odabent. Valahol megnyugvást, és örömöt ad!

-32 hetes km-

2009. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 1x voltunk 4D-n, meg is beszéltük, hogy nekünk csak 1x fér bele 13ezer forint a költségvetésünkbe. Ezért is mentünk pont a 27. héten. Tudtuk, hogy akkor már cuki kis pofit fogunk látni! :) Én korábban nem is mentem volna, sőt, ha vissza lehetne csinálni, akkor csak a 30. hét környékén mennék.

Az biztos, hogy már nagyobb élményt fog Nektek nyújtani 26-27 hetesen, szóval az miatt megéri. Azt meg Ti tudjátok, hogy mennyi pénzetek van rá...

Én úgy voltam vele, hogy abból a pénzből tudunk venni cuki macikás ágynemű-garnitúrát, így már nem mentünk.

Kellemes babavárást!

2009. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne luxus? Mi is legalább kétszer fogunk menni, egyszer már voltunk a 18.héten.

Szerintem megéri, meg mi úgy vagyunk az anyagi részével, hogy ha megszületik majd a baba, ennél csak többet kell rá költeni majd kevesebb pénzből..

Szóval menjetek nyugodtan! :)

2009. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3X voltam.
2009. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 30 hetes voltam mikor 4D-n voltunk.Nagyon sajnálom,hogy nem mentünk hamarabb nekem nagyon megnyugtató érzés,hogy rendben van a pici.Ha lesz második biztos egyszer 18 hét körül utána 30 hét körül megyek.Nálunk 6500 Ft a 45 perc,és nagyon alapos a szonográfus.

2009. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem luxus. Szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy az ember kíváncsi arra a kis gyerkőcre, aki benne izeg-mozog minden nap. És ha megnézhetjük, miért ne néznénk meg? Mi 3* voltunk: 13, 23 és 29 hetesen. 13 hetesen azért volt óriási élmény, mert akkor egészben lehetett látni és rengeteget mozgott. 23 hetesen már gyönyörű pofija volt és akkor én elégedettebb is voltam talán pont azért, mert akkor még úgymond jobban belefért a képbe, mint 29 hetsen.

Akárhogy nézzük szerintem mindenképp megéri!

2009. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

16:50es ti hol voltatok hogy csak 6500Ftba került???

bpen én nem tudok 10ezernél olcsóbbat sajna...

2009. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi egyáltalán nem voltunk, egyik gyereknél sem .

Az elsőnél még nem volt, a másodiknáál meg valahogy nem került rá sor, igazán nem is akartam menni és nem anyagi okok miatt.

2009. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a mai szegénységben szerintem luxus,de minden pénzt megér látni 4d-ben a babádat!!!!!!Én igaz csak 1x voltam,de 12000-ért nem tudtam még 1x elmenni!!Ha kitudjátok fizetni menj nyugodtan!!!!!!
2009. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!