Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap reggel óta szinte...

Tegnap reggel óta szinte megállás nélkül mocorog a Babám. Nem telik el óra, hogy ne érezzem. (éjszaka mikor alszom akkor nyilván nem érzem . ) Mitől lehet? Normális ez? Esetleg jelez valamit?

Figyelt kérdés

Örülök neki, hogy érzem, hol nagyobbakat, hol kisebbeket rúg, csak furcsa. Mikor alszik, ha ennyit mocorog??

25+3 hkm


2012. júl. 24. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,majd holnap meg azon izgulsz,hogy nem érzed annyit mocorogni,mert kipiheni a fáradalmakat :)) most az én bébim is nyomja,erre keltem. Tegnap egész nap hullámzott a hasam,ahogy Neked. Máskor meg a frászt hozza rám és ébresztgetni kell,hogy ugyan adjon már jelet magáról. Nem gond ez,ma virgonc a kicsid :) majd lenyugizik.

boldog babavárást!

31 hkm

2012. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tényleg nagyon fura, mert nem áll le! :) Eddig szerencsére minden nap többször "bejelentkezett", egyszer kétszer kellett csak bekopogni neki, hogy mégis mi újság! :)
2012. júl. 24. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
25 hetes korban nálunk is izgett-mozgott, aztán úgy 35-6 hetesen már nem volt helye a nagy mozgáshoz, az már kellemetlenebb fajta rugdalás volt. Hát ez az az időszak, amikor érzed, és tud is fickándozni!
2012. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd ha kint lesz, akkor meglátod, hogy milyen mozgásokat tudnak rendezni álmukban is. :))
2012. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:))) Már alig várom!!
2012. júl. 24. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Emiatt tényleg ne aggódj! Bár én is aggódtam, de időközben én is rájöttem, nincs miért.

Egyik nap folyamatosan mocorog, valóban, de másnap szinte egész nap alszik...


24 hkm

2012. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 napja ficánkol szinte szünet nélkül! :)

Olyan jó érzés. Eddig nekem is napi 1-2 mozgás volt csak.

21+4 hkm

2012. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!