Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozit teszteltem nemvárt...

Ha pozit teszteltem nemvárt elött, érdemes elmondanom rögtön a páromnak, vagy inkább várjam meg a nemvárt napját?

Figyelt kérdés

12. dpon vagyok, 2 nap múlva lesz a nemvárt nap, de ma reggel pozit teszteltem. Elmondhatom már ma a páromnak? Vagy várjam meg a nemvárt napját a biztonság kedvéért?

És mit szóltok ha így adnám a tudtára? Elbizonytalanodtam benne, hogy így jó lesz!


Sógornőmmel rajzoltatok a hasamra egy szivecskét és otthon annyit mondok neki, hogy van rajtam egy kis meglepetés, keresse meg. És ha megtalálta a szivecskét, adok neki egy borítékot a teszttel és benne még egy kis versikét.

Nem túl gagyi szerintetek? Segítsetek!


2012. júl. 24. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha pozitívat teszteltél akkor bizony terhes vagy :) Vagy maximum holnap reggel csinálj még egyet. Én is így tettem anno :) De simán elmondhatod a párodnak, és nem gagyi amit kitaláltál :) Biztosan nagyon fog örülni.


Sok-sok boldogságot :)


29+2hkm

2012. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem elmondhatod már neki :) gratulálok
2012. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, annyira izgulok. Lehet, hogy megvárom inkább a holnap reggeli tesztet is mert a mai nagyon halványka lett, hátha holnapra erősödik.
2012. júl. 24. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Én elmondtam, nekem még sok lett volna a nemvártig, mert már a 9. dpo-n pozi lett!:)

Tuti nem bírtam volna ki addig!

Szerintem a párodnak nyugodtan elmondhatod!:)

Gratulálok!

2012. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos ahogy elmondanád. De én egy kis korrekciót azért tennék bele. Miért a sógornőd tudja meg hamarabb? Egy szivecskét te is tudsz rajzolni :) De maga az ötlet nagyon édes :)
2012. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elmondhatod már neki!:) Aranyos, ahogy közölni akarod! Én is hasonlót találtam ki, ha egyszer majd babánk lesz, annyi különbséggel, hogy én egy fejecskét akarok majd a hasamra rajzolni és odaírni mellé, hogy "szia apa, úton vagyok"!:)
2012. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utolsó, az is aranyos amit te írtál.

Igen, ezen én is gondolkoztam, hogy nem biztos, hogy olyan jó ötlet, hogy a sógornőm rajzol, a férjemnek kéne először megtudnia. Akkor asszem én fogok rajzolni.:)

2012. júl. 24. 12:43
 8/8 Bence_ ***** válasza:
Együtt csináltuk a tesztet. Jó volt látni ahogy kirajzolódik a második csík. Élmény!
2012. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!