Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi volt az első jele és...

Kinek mi volt az első jele és mikor jelentkezett amikor már feltételezhető volt a Baba?

Figyelt kérdés
Én csak a kimaradt vérzésből tudtam meg. De sokan mondják azt, hogy már előtte észrevettek ezt azt.
2012. júl. 24. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Első tünetem a menstruáció kimaradása de én 9 nappal hamarabb tudtam hogy terhes vagyok mert a tesztem pozitív volt már akkor. A mensi után jött a szédülés, ételek undora, szurkált a hasam és a hányinger.

Remélem tudtam segíteni :)

2012. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemet csak a tesztből tudtam meg, viszont a 2. babámmal mikor terhes lettem, a kimaradt mensi előtt kb. egy héttel (már nem emlékszem pontosan) éreztem hogy majd leszakad a hasam alja, amit azelőtt sosem éreztem. Ekkor már reménykedtem, hogy talán a beágyazódás miatt, és tényleg az volt.
2012. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tesztet azért csináltam meg az elmaradás napján, mert bíztam benne, szóval nem tudtam, de utólag már látom, hogy nekem bizony egyértelmű jele volt, hogy terhes vagyok. Sose voltam nagy evő, sőt, mindig azt mondták, hogy egy kismadár többet eszik, mint én. Egy héttel a nemvárt előtt én olyan jókat ettem, sokszor is, meg sokat is. Mindenki csak nézett, de senkinek eszébe nem jutott volna, hogy babás vagyok azért. :) Még nekem sem, pedig akkor már jó másfél éve szerettünk volna :)
2012. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam hogy még a kimaradt mensi előtt éreztek olyat hogy mint amikor megjönne érezték hogy lejebb" van a méh vagy még olyat is hogy fájt a derék már akkor. de ezekre olyan 1 héttel a kimaradt mensi előtre mondták nekem ez mennyire lehet igaz?
2012. júl. 24. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Kimarad menstruáció előtt hánytam az almától (később mindentől), és olyan érzésem volt, hogy bármelyik percben megjöhet, tampont is tettem be. A mellem mindig feszül menstruáció előtt, ez nem volt szokatlan.


2,5 hónapos kislány anyukája

2012. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességem úgy indult, hogy 10 percenként pisiltem, már a másodiknál rögtön tudtam mi a helyzet.
2012. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szomjas voltam, sokat ittam és még ennél is többet szaladgáltam pisilni! Szó szerint 10 percenként. Éjjel is! Az egyik kolléganőm még rám is ijesztett, hogy lehethogy cukorbeteg vagyok! ;-)

Amúgy meg én is kb. két hétig azt hittem, hogy na most tuti megjött... A mellem meg úgy fájt, hogy majd leszakadt. De én azt is annak tudtam be, hogy meg fog jönni. Hát nem! :-D

27 hetes Kismama

2012. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom várandósságomat a kimaradt vérzésből tudtam meg, semmiféle korai terhestünetem nem volt, nem éreztem semmi szokatlant. Aztán kb két hós terhesen jött a álomkór/állandó fáradtság, illetve élesebb volt a szaglásom, de ennyi. Később sem gyötört semmi, nem émelyegtem/hánytam, vizesedtem nem volt mellfájdalom stb semmi az égvilágon.
2012. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én visszagondolva a peteéréskor v a beágyazódáskor éreztem valami furcsát. De természetesen vártam, hogy megjöjjön, ugyanis a babát nem terveztük (rendszertelen ciklus, peteérés időpontjának eltolódása több nappal!), görcsöltem ugyanúgy, nem volt étvágyam, hányingerem volt (ez nekem a mensi tünete volt) Én a mellem feszüléséből éreztem igazából, hogy valami történt velem... És igen, a 36. napon pozitív teszt, azóta pedig egy 24+4 hetes kislány pocaklakó várja, hogy megszülessen...
2012. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en akkor tudtam hogy baba van, amikor feszulest ereztem a hasam alatt. ilyet csak terhesen ereztem, elozo babamnal. ez a 4. heten lehetett. rosszullet, derekfajas, vizeles, mellfeszules meg nem volt. nemvart utan 2 nappal pozitivat teszteltem, akkor elkezdtem gyakran wczni, emelyegni, de meg nem hanytam csak kb 2x, 9 hetet toltok holnap:)
2012. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!