Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön megyek első...

Csütörtökön megyek első UH-ra. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy van itt egy kisbaba. Mi van ha még sincs? 2 hete pzi teszt, akkor hányinger, azóta csak enyhe émelygés, mell fájdalom, kis has alji feszülés semmi egyéb. Ez tuti baba?

Figyelt kérdés

Már a méhen kívülit is elolvastam, hogy volt akinek nem volt tünete....nagyon izgulok, bíztassatok hogy itt a baba és minden rendben lesz:-)

Volt így valaki hogy nem hitte el? Mi van ha tévedett a teszt és más bajom van?


2012. júl. 24. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na én pont emiatt csináltam legalább 10 tesztet. Jó volt látni h tesztről tesztre erősebb a csík. Aztán még nagyobb megnyugvás volt amikor már nem csak teszten, de uh-n is láttuk :) Jah és a tüneteim ugyan ezek :) Mikor volt utoljára mensid?

6hkm

2012. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Júni 15.-én
2012. júl. 24. 12:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Neked mikor volt az utolsó? Mikor voltál UH-n?
2012. júl. 24. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem el holnap megyek orvoshoz.

9 hkm

2012. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem vagyok egyedül.....Nagyon parázom....októberben meg kellett 23 hétre szülnöm a babám, és most nagyon izgulok, hogy tényleg terhes vagyok-e meg hogy minden rendben lesz e....Nem tudok aludni, ma éjjel is fél háromig fent voltam. Olyan messze van még a csütörtök:-)
2012. júl. 24. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:

én ugyanezt csináltam, nekem meg kellett várnom a 8. heti uh-t és ott volt a babó szívhanggal együtt :) szerintem ott a babó, ne idegeskedj :)

boldog babavárást és gratulálok


18 hkm

2012. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Így ugyanígy voltam vele mint te. Én sem akartam elhinni hogy tényleg pozitív lett. Ezért vettem 6 tesztet és persze mind a 6 pozitív lett :)) de még utána sem akartam elhinni.

Amikor először láttam az Uh-n a pici babát mikor még csak 7mm-es volt akkor sem tudatosult még bennem... mindig attól féltem mi lesz ha elveszítem...ez végig kísért 16 hetes koromig kb. Azóta kicsit lenyugodtam és inkább a picire koncentrálok!

Nem lesz semmi gond. Egy tanács: mindenképp kérd meg az orvost,hogy mutassa meg a monitort neked vagy kérjél képet róla :)

23hkm

2012. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Juni 8án volt meg utoljára, tegnap voltam uh-n. Mensi szerint 6hetes 3 napos a babó, de uh-n mondták h méret szerint csak 6 hetes. De volt szívhang, hallottuk is. :) Sok sikert
2012. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6 tesztet csináltam, nem akartam elhinni, mikor mentünk a dokihoz olyan ideg voltam, h. látszott, ahogy lüktete az ér a nyakamon, a férjem alig tudott megnyugtatni. Nyugi, ott a pici, és méhen belül van. Csak ne gondolj rosszakra. Minél pozitívabb hozzáállás.
2012. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23hetesen meg kellett szülnöd a babát??? Miért? Basszus...
2012. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!