Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Van aki a...

Kedves kismamák! Van aki a Norbi update termékeit eszi a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Elég nagy a súlyfeleslegem,és nagyon szeretnék vigyázni,gondoltam ez nem káros vagy van valakinek jobb ötlete?
2012. júl. 24. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Terhességi cukorbeteg voltam. Én ezeket ettem. Miért lenne káros?
2012. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a sok édesítőszer miatt amit ezek a termékek tartalmaznak.
2012. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én a terhességem alatt végig kerültem a cukrokat,lisztes dolgokat;mindent édesítővel ittam és makk egészséges,gyönyörű kisfiam született. :)

Van,akinek direkt kell édesítőszereket fogyasztania a diabétesz miatt;akkor azokkal mi van?

Szerintem fogyaszd nyugodtan.

2012. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mértékkel édesítőt is lehet használni. Néha nekem is becsúszott egy-két Norbi termék. Sőt úgy tudom most már természetes édesítőt használnak.
2012. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2012. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Inkább csak természetes módon próbálj meg egészséges ételeket fogyasztani, nem kell ahhoz norbi. Sok zöldség, gyümölcs, levesek, főzelékek, kevés nassolás, vagy ha nassolsz, akkor magvakat, vagy gyümölcsöket egyél, ne sütit és csokit. Sok norbis termék kifejezetten egészségtelen, főleg a sütemények, ha azokat egyáltalán még árulják...

De én azt javasolnám, hogy a terhesség alatt próbálj meg minél kevesebb adalékanyagot, mesterséges dolgot fogyasztani, ha nem muszáj, akkor ne édesítős dolgokat egyél. Más az, amikor valakinek muszáj, nyilván van olyan is, akinek a terhessége alatt gyógyszereket kell szedni, mert valami olyan baja van, de az sem jelenti azt, hogy akkor minden terhes kismama nyugodtan szedhetne bármilyen gyógyszert...

2012. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is így van. Nem kell ahhoz norbi termék hogy ne hízz sokat sőt.
2012. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek,az orvosom mondta,hogy kerüljem a cukrot és a lisztet.Ezért gondoltam a norbira,de a sok mesterséges anyag miatt nem mertem bele kezdeni.
2012. júl. 24. 20:44
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos jó. Nem hiszem hogy sok mesterséges anyag lenne benne. Jó is hogy mondjátok, a köv. terhességnél én is diétázni szeretnék, és most van már Győrben is üzletük, biztos hogy rendszeres vásárló leszek. :)

Kedves kérdező, neked pedig sok sikert hozzá, és jó hogy gondolsz erre, szerintem is van amire oda lehet figyelni a terhesség alatt is. És akkor a hizás is minimális lesz. Viszont azzal számolj, hogy az alap súlyod megmarad most már. Viszont ha odafigyelsz, sok plussz nem megy rád.

2012. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem bántásból , hogy a termékeit szóljam le Norbinak de szerintem végképp nem egészséges. Ahogy előttem is mondták lehet nélküle is tudatosan táplálkozni nem sorolnám fel megint amit előttem leírtak, de nekem épp elég elrettentő példa az, hogy Réka összesen 5kg-ot hízott a terhessége alatt. Nekem senki ne mondja, hogy az egészséges csak ha a magzatvizet, a babát számolod és a többi dolgot ez nagyon kevés. Nem is hiába szülte utolsó gyermekét 2,70kg-val ez nem egészséges súly egy babának. Először a babát nézzük ne az alakot. Inkább próbáld meg nélküle az egészséges táplálkozást. Én így teszem. Boldog babavárást!

11hkm

2012. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!