Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29DPO-n 22mm-es petezsák nem...

Renike1984 kérdése:

29DPO-n 22mm-es petezsák nem túl nagy? Embrió és szikhólyag kezdeményt láttak még csak benne! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
1hete voltam első UH_n akkor 8mm-es petezsákot láttak benne semmit!Ma a 29DPO-n(doki 5hetet írt a papírra)22mm-es szabályos petezsákot láttak de benne csak embrió és szikhólyag kezdeményt azt is sok keresgélés után!Ez mitől lehet!Első terhességemnél 7 hetesen volt 20mm-es a pete zsák de akkor már az embrió is jól látható volt és a kezdeti szívműködés is regisztrálható volt már!

2012. júl. 24. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagy az 5.héten, inkább pont jó.:)
2012. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Már csak az aggaszt hogy ekkora méretű petezsákban azt olvastam hogy már 4-5mm-es embriónak kellene lennie ami nekem nincsen!:-(
2012. júl. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!