Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy ha valaki már 1 hónapja...

Hogy ha valaki már 1 hónapja terhes, akkor a rosszul léteknek és a mellhúzódásnak már jelentkezniük kell?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, van aki sokkal később kezdi érezni a rosszuléteket. Gondolj arra, hogy van, aki első pár hónapban nem is tudja, hogy terhes, na jó, nem hinném, hogy sok ilyen van. Ha terhességre gyanakszol, miért nem csinlsz tesztet?????
2008. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony ám, 1 hónapos terhességet már kimutat a teszt!
2008. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megúsztam a rosszul létet, sosem volt még hányingerem sem. A mellem érzékeny volt érintésre, de nem az első hónapban, talán a 2-3. hónapban.
2008. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a rosszullét, sem a mell húzódása. De akár később is jelentkezhet.
2008. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap csináltam tesztem, ami poz. lett. Nekem a mellbimbóim fájnak tapintásra, éhes és álmos vagyok, de semmi több. 5 hetes körül vagyok amúgy.

2008. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek vannak terhes tünetei, nekem sme volt semmi a gyakori vizelésen kivül, sem mellfeszülés, sem hányinger.

És a farkasétvágy is csak a 12 hét körül kezdett előjönni.

Azóta kicsit érzékenyebb a mellem, de ennyi.

2008. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!